Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kell az álca?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell az álca? Van még köztetek olyan aki nincs elkurvulva, mégis extrovertált és pozitív a saját magáról alkotott képe?

Figyelt kérdés

Komoylan, van még olyan csaj aki extrovertált de nem úgy viselkedik és/vagy öltözik mint egy utolsó qrva?

Eddig egy barátnőm volt 3 évig majdnem, aranyos volt és nem qrva, aztán elköltözött a családja s a táv miatt szakítottunk.

De most komolyan, lányok, miért kell ezt? Nem látjátok, hogy ilyen viselkedéssel csak elundorodunk tőletek???

Miért nem vállaljátok, mutatjátok saját magatok igazi lényét meg másoknak?


2014. aug. 30. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
25/f
2014. aug. 30. 15:30
 2/8 anonim válasza:
nem minden lány ilyen azért nem kell általánosítani :)
2014. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az átlag ilyen kis kurvinc én átlagon felüli vagyok., sőt :)
2014. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell általánosítani valóban hiszen a nők kemény öt százaléka valóban többet ér emberileg, mint egy rakás tehéntrágya. A maradék 95 százalék, viszont szánalmas.
2014. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En sem vagyok ilyen..:) 16l
2014. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég ritka ma már az ilyen lány, ahogy észrevettem. De én ilyen vagyok. :) 18/L
2014. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést a korábbi hozzászólásomban elfelejtettem jelezni, hogy fiatal 30 év alatti nőkről van szó. A korábbi korosztályokban még volt érték, volt tisztelet, tudták, hogyan kell egy nőnek viselkedni, volt bennük szerénység, volt bennük empátia, volt bennük kedvesség. Na ezek azok a dolgok amik a mai fiatal nők túlnyomó többségéből hiányzanak. Törtetés, egoizmus, flegmaság, bunkóság, önzés, számítás, kegyetlenség, kapzsiság. Nagyjából ezt várhatjuk egy mai átlag, fiatal magyar nőtől.
2014. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pontosan 7-es


Amúgy ismerek a maradék 5%ból ilyen normál lányokat, de sajnos azok meg introvertáltak

2014. aug. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!