Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az álom pasi?

Figyelt kérdés

Nem külső szempontra vagyok kíváncsi, hanem BELSŐRE :)

kedves, komoly, vicces, kicsit arrogáns, bunkó, védelmező, sok mindenhez ért (itt megindokolhatnátok, hogy mihez), stb..ezen kívül is mondhattok :)



2014. júl. 20. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Na majd figyeld a válaszokat...
2014. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belsőre? Humoros, védelmező, laza, gyengéd mint egy szerető és megértő mint egy barát. Fogjon meg benne valami.
2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ZabÁlom
2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Aki szelektíven gyűjti a hulladékot.
2014. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm második :)
2014. júl. 20. 00:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Pasis...ne loholjon allandoan utanam, ne ertsen velem egyet, ha valojaban nem is ert egyet, pl. ne mondja egy zenerol, h nagyon szuper csak azert, hogy megfeleljen.

Ha veszekszunk igenis harcoljon az igazaert, ne azt mondja, h "igen dragam, vegulis igazad van".

Sose nyafogjon, hogy jajj milyen a testem, jajj felszedtem par kilot, ha jobban akar kinezni sportoljon, de ha nem, akkor ne mutassa elottem, hogy elegedetlen a kinezetevel, ezt csajok szoktak, meg ha szeretem tokm1 ha hajasabb lett.

Neha legyen erzelmes, de ne abban meruljon kis az erzelmesseg, hogy "kicsim, cicam, szivem csucske", hanem pl. megpuszilgasson, hozzam bujjon elalvas elott.

Legyen neha poenos, tovabba szenvedelyes pl. az agyban.

Ne legyen a mindent tultervezo tipus.

2014. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Humoros, intelligens, olvasott, néha komoly, nem telepszik rám, extrocertált, szórakozást kedvelő.

22L

2014. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam okosabb, de nem okoskodó, védelmező, kicsit atyáskodó, butuskán humoros, mint én, kedvelje a művészeteket, legyen tájékozott, lelkileg kiegyensúlyozott és persze szenvedélyes szerető;)
2014. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!