Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen mit szólnál hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen mit szólnál hozzá hogy apa lettél?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Így is hamar fel kellett nőnöm, valószínűleg nem követném az abortuszos "hagyományt", hanem vállalnám a gyereknevelést, hogyha az anya normális és nem csak egy egyéjszakás a diszkóból.
2014. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy ugy??
2014. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám pech, korai, de nem csinálnék abortuszt.
2014. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Összeomlottam volna. Tönkretette volna az életem.
2014. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nagyon korai!

Még 17évesen ő is gyerek.

És ugye nem kevésbe van egy kisbaba amit lehet hogy 17évesen nem tud megteremteni.

A kérdésre válastolva nem nagyon örülnek ha 17évesen apa lennék.

2014. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, hogy mennyit fiatalodtam hirtelen.
2014. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám 18 volt mikor engem szült...hibájából tanulva nem vállalnám...abortusz ha nem tudunk jobbat..tönkretenném a saját és a gyerek életét is.. Nem tudnám fent tartani a család és csak nyomorognánk..nekem két munkahelyen kellene dolgozni az anyja meg rájönne hogy élni akar és ezzel eldobja legjobb éveit...ebből jó dolog nem jöhet ki...Én várni akarok legalább 25 éves koromig.
2014. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát eltüntetnék minden nyomot magamról és menekülnék minél messzebb innen, úgy hogy ne tudjon senki semmiről és mivel van "vésztartalék pénzem" (igaz egyetemre van félretéve, ha véletlen nem vesznek fel államire), abból új név, "új személyiség", új élet, és soha soha soha vissza nem térés/gondolás.
2014. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!