Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan lány, aki nem vágyik szerelemre vagy valami más van a háta mögött?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyik barátnőjével néha beszélgetett és most épp a kapcsolatokról beszélgettünk, megkérdezte, hogy hogy vagyunk és én pedig azt, hogy neki mi a helyzet a fiúkkal, mert még sosem láttam senkivel. Ő csak annyit felelt, hogy nem volt és nem is akar kapcsolatot, jól megvan egyedül. Ez egy kicsit furcsán esett nekem, mert egyáltalán nem néz ki rosszul és lenne esélye. Annyit tudok, hogy a szülei kis korában elváltak. 18 éves.

2014. aug. 31. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiknek a szülei elváltak, legyen az akár 18 éves korában is, de nyomot hagy a gyereken, nyilván fiatalabb korban nem tudta még annyira/úgy feldolgozni, ahogy azt kellett volna, szóval ez is közrejátszhat, lehet, hogy fél hogyha komoly kapcsolata lenne, akkor az is úgy végződne, mint a szüleié, de lehet teljesen más ok is a háttérben, erről csak ő tudna neked mesélni, mi csak találgathatunk itt.
2014. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

beszélgetek*

Elírás

2014. aug. 31. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éves, még fiatal. Lehet a család a háttérben, lehet az, hogy a környezetében sokaknak sikerült rosszul, lehet, hogy ő csalódott, és még nem akar újra nyitni, az is lehet, hogy épp szerelmes titokban valakibe, csak nem akarja kiadni magát. Egyébként meg inkább most élje ki magát, mint hogy később, családban, gyerek mellett jöjjön rá, hogy ő még élne egy kicsit, de már nem tehet meg mindent úgy, mint fiatalon kötetlenül. Ráadásul ilyenkor kell a karriert és az egzisztenciát is építeni.
2014. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is 18 éves vagyok, még nem volt párom, és azt hiszem, egy jó darabig nem is szeretnék.

Az én szüleim nem váltak el.

Lehetséges, hogy elvált szülők gyerekeként nagyobb az esélye, hogy egy lány/nő nem szeretne párt, de erre nem vennék mérget.

Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan emberek, akik családi okokból/tapasztalatból kifolyólag nem szeretnének partnert.

2014. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!