Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok átlagosan mennyi idő telik el két kapcsolat között?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

minusz 2 het

a kis ringyok 1ik dakobol a 2ikba ulnek at

2014. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs....ha nagyon kihült a dolog és nem éreztem iránta semmit volt, hogy másnap összejöttem vele.....(ez konkrétan mára a férjem és a gyermekem apja.

Volt olyan ahol fél évnek is elkellett telnie annyira szerettem és nem tudtam elfelejteni. Az nem volt rám soha jellemző,hogy rögtön mással kezdjek de azt gondolom minden érzelmeken múlik.

2014. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktorvarga ***** válasza:
inkább úgy kéne kérdezni h mekkora az átfedés 2 kapcsolat között
2014. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt annyi kapcsolatom, hogy átlagot tudjak vonni. A két komoly kapcsolatom között félév telt el, azért csak ennyi, mert az előzőnél én szakítottam és régebb óta ért a dolog, így nem kellett nagyon kihevernem, inkább feltöltődtem, hogy szabad vagyok. Laza kapcsolatnál ilyen nem tudjuk mi van, de valami van átfedés meg 1 nap, mert nem is tudom kapcsolatnak hívni. Volt valami maszatolás, aztán azóta néha beszélgetünk és annyi, mert igazából csak a testiségről szólt. De a laza nem a komoly alatt futott és előtte utána 2-3 héttel. Szóval a feltöltődési 6 hónap alatt volt.
2014. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!