Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán ezt azért csinálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ezt azért csinálja, mert tetszek neki?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú, akit látásból ismerek, mert egy suliba járunk. Épp a buszmegállóban álltam, amikor észrevettem, hogy elkezdett figyelni, amikor ránéztem mindig elkapta a fejét. Aztán egyszer csak leült mellém. A buszon elég gyakran figyelt, de nem szólt hozzám. Suliban láttam többször, de semmi....
2010. szept. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.. csak nem biztos benne hogy ez viszont így van e és fél megpróbálni agy neki valami jelet ha viszont tetszik neked hogy tudja és hogy merjen kezdeményezni ha már te nem szólsz hozzá .. De ám probáld meg nézd te is attól függetlenül hogy ő nézz te néz a szemébe légy egy kicsit merész különben a suli végéig igy fogjátok nézni egymást:D..sok szerencsét:)
2010. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előzőnek nagyon igaza van milyen zavaró az hogy ha a csajok nem jeleznek vissza hogy mi van és marad a bizonytalanság tiszta szívás:S
2010. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki, csak bátortalan! ha neked is teccik, akkor tedd meg az első lépéseket.
2010. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze hogy tetszel neki :)

csak kicsit félénk típus...

ha legközelebb néz, akkor mosolyogj rá, de ne úgy h rávicsorítasz xD hanem picit feljebbnézel és mosolyogsz...

aztán el is kezdhetsz vele szemezni :P... a buszon meg kérd h üjön melléd....

lehet be lesz picit parázva szal kezdeményezhetsz te is beszélgetést...

pl.: "szia" milyen napod volt stb... és el fog indulni az a beszélgetés ;)

sok sikert!:) majd írd meg h mi volt:P

16/f

2010. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!