Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire látszik rajtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire látszik rajtam, hogy tetszik, vagy talán én is tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szóval elég fura szituációról van szó. Elakarjuk adni az egyik lakásunkat és ma volt rá egy jelentkező,így el kellett mennie anyumnak oda,és én is mentem vele + egy ingatlanközvetítő is jött,aki elég fura volt. Amikor odaértünk,kb 2 percen át engem nézett,de én elfordultam,mert eléggé bejött :D. Amikor bementünk akkor,elég gyakran tök közel sétált hozzám és amikor hátrébb léptem,akkor Ő is,amikor előrébb,akkor ő is,de lehet,hogy mindenez csak tök véletlen.

Amikor beszélt,akkor ránéztem,de akkor nem nézett rám,mivel nem hozzám beszélt xD

A végén,amikor elköszönt mondta,hogy viszontlátásra-közbe a szemembe nézett és mosolygott...


2010. júl. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak büdös voltál és gerjed a testszagra.

Amúgy igen szerintem tetszel neki:)

2010. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy - ez csak flört

hány éves ő és te?

2010. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom,de olyan jóóóóóó kedvem van most :D
2010. júl. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!