Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam gyogytornan 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam gyogytornan 1 helyes fiúval h kezdjek el vele beszelgetni?

Figyelt kérdés
ő pont előttem jár gyogytornara és amikor végez mindig akk látom múltkor mosolygott és nézett rám és köszönt, múltkor meg még nem is köszönt. Mit tegyek? Hogy kezdjek el vele bszelgetni ? Milyen "ürüggyel" menjek oda hozzá? Mit tegyek ha megakarom tudni a nevét? Valaszokat előre is köszönöm ! :-) 17\L

#fiú #szerelem #kkapcsolat #hogyan merjek
2014. júl. 28. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Kérdezd meg ő miért tornázik, tetszik a cipője ( ha gyógytornán egyáltalán viselnek cipőt... ) milyen napja volt stb... :)

Sok sikert (:

2014. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :-) reggel 8-kor van a torna és fél órás :-) akk ő a fél 8ra jár :-)
2014. júl. 28. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nevét a gyógytornásztól és jelöld be a fb-on!
2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
jelöld be fb-n aztán bökd meg meg ilyenek. manapság ez már csak így megy.
2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam ezen mert kedves arányos fiatal a gyogytornasz :-) de én ink úgy akarnam h tőle tudni meg a navet csak nem tudom h kerdezzek rá nála ma pl. Nem is köszönt lehet h azért mert sietett maskor meg mosolygott nézett köszönt
2014. júl. 28. 12:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Nevét*
2014. júl. 28. 12:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Aranyos*
2014. júl. 28. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Kínáld meg valamivel!

Vigyél valami nagyon finom cukrot vagy csokit vagy nem tudom mit ami finomnak néz ki és alapból nem utasítja vissza az ember, mint mondjuk egy szimpla rágót.Akár raffaeló vagy valami csokis finomság. Bár a rágó se rossz ötlet.

Szóval: " Szia! Látom te már túl vagy a tornán. Kérsz egy cukrot?" - mosolyogva felé nyújtod a zacskót hogy tudjon választani belőle és alapból ne mondja hogy "köszi nem"

Miután megtorpanásra késztette a kínálásod, és nem viharzott tovább bemutatkozol: " Egyébként Nagy Jolánka vagyok!" Ha nem mutatkozik be akkor vagy bunkó vagy akkora hatást tettél rá, vagy már a cukrot szopogatja és nem tud beszélni. Akkor mondhatod ezt: " Bocs , nem értettem a neved!" akkor biztos bemutatkozik. Köszöntök és te mész be tornára fejet körbe érő szájjal. Ha nem jön be neki az édesség legközelebb kelbimbóval kínáld! Megjegyezheted hogy " Te vagy az a fiú aki nem szereti az édességet. Megsajnáltalak ezért hoztam egy kis fogadra valót:-)))"

2014. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a gyogytornasztól a nevèt de nem talalom facebookon :(
2014. júl. 30. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Na szia, én vagyok az a gyógytornáról, mit akarsz, mi bajod van ?
2014. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!