Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kinézet sok nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézet sok nőnek, embernek bejön?

Figyelt kérdés

Kezdek alakulni én is, így 22 évesen, azonban függetlenül attól hogy már most is néhány ember megnéz, nem szeretnék megállni, hanem ilyesmi alkatot akarnék összehozni.

[link]


2014. szept. 1. 18:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be!

25n

2014. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
A hájas kokszos alkat?
2014. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ettol inkabb megijednek..:D
2014. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem 23L
2014. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez nekem az ijesztő kategória. És ezekről a férfiakról (azon ritka kivételektől eltekintve akiknek ez az életük) én mindig az anorexiás nő férfi megfelelőjét látom bennük.


Nem néznek meg a pasik mert kövér vagy? Fogyj csont soványra, ne legyen deka felesleg sem rajtad, mert az már fúj!


Nem néznek meg a csajok mert vézna vagy? Akkor növesz akkora izmokat, hogy be se férj egy átlag ajtón széltébe, mert az izom nélküliség fúj.


Ha tesépítő és erőember akarsz lenni. Akkor nem az az első kérdésed, hogy tetszik-e a nőknek, és tudod mekkora áldozatokkal jár ez az életmód és ez a test.


Te viszont hivalkodni akarsz, és a kisebbrendűségi érzésedet akarod izmok mögé rejteni, ami ugyanolyan ijesztő, mint egy csontig aszalt női test.

2014. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%

Az egy dolog hogy az itteni csajoknak nem jön be...

A valóság meg azt igazolja hogy igenis bejön rengeteg nőnek!

Ha extra fullos csajt akarsz,akkor mindenképp ilyen test kell,kivéve ha nincsenek millióid,vagy nem vagy rohadt mázlista :)

2014. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik ha valaki izmos. A testépítők is és a szálkásan izmosak is.
2014. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nagyszerű! Meg ne állj! Egy sima pocakos kinézettel, meg némi műveltséggel nem sokra mész! Legyél nagy barbár és használj kedves szavakat a lányokhoz. Együtt jól mutat.
2014. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Sok-sok felületes ember egy rakáson. Full-extrás csaj? Dinnyekarú, gorillalábú rosszarcok?
2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
cigánykox rulzz! Amúgy ez az a bandarecska kép megint?:D
2014. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!