Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kinézet sok nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézet sok nőnek, embernek bejön?

Figyelt kérdés

Kezdek alakulni én is, így 22 évesen, azonban függetlenül attól hogy már most is néhány ember megnéz, nem szeretnék megállni, hanem ilyesmi alkatot akarnék összehozni.

[link]


2014. szept. 1. 18:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, és ez hogy jön ide?? Volt ilyen pasim, egész tűrhető az ilyen test, aztán amint beteg lett a nyomija, a tömény 100 kg-ból 2 hét alatt egy elpuhult kis senki lett, míg egy masszívabb testű pasi, aki sportos, de nem gyúrós pista, és nem eszi a sok szart, betegen is felmutatott izmot, és ugyanolyan férfias maradt. Álmodoztok itt a fullos nőkről, akik a műmell meg a kiló smink nélkül ugyanolyan rusnyák, mint bárki más:D Naná, jó az izom, jó a sportosság, csak ezek a pasik a behúzott hájjal nem valami fényesek.:D
2014. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21-es

Te pedig jössz ezzel a behúzott has dologgal, közbe meg a legtöbb ember még annyi fáradságot sem vesz hogy futni járjon, szóval maradjunk annyiban hogy ehhez a testhez is pár évet el kell feccolni az edzőteremben, tehát ne a főállású sportolóból indulj ki akinek az a foglalkozása hogy másokkal foglalkozzon, verseny időszakon kívül, érthető hogy van egy kis has, de nem számít a civil életben.

2014. szept. 1. 19:46
 23/33 anonim ***** válasza:
Te nem nőt akarsz szerezni kérdező, hanem elismerést kapni a testedért. Nincs ezzel semmi baj, csak rossz kategóriába tetted a kérdésed. Nézd, az a helyzet, hogy a testépítésnek dedikálhatod akár az egész életed, de ha valakinek taszító a kigyúrt test, akkor taszító, ezért nem durcizhatsz erre.
2014. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te kérdezel, mert érdekel mások véleménye, aztán belekötsz, már bocs, de akkor minek kérdezel? Nem, nekem ez nem jön be, inkább a természetesebb izom tetszik, némi normális, elfogadható zsírral, mint ez. Ennyi az egész, ezen nincs mit vitázni. Nekem meg a sok fogyástól csíkos és lóg a mellem, mégsem hisztériázok mert a pasik a feszes keményet szeretik. Nem tudok vele mit csinálni, ilyet adott a sors. Aki engem szeret, annak mindegy lesz, más véleménye meg baromira nem érdekel. Elnézve téged, kérdezted, de téged sem érdekel másé:)
2014. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek üzenem : Haver,azok a lányok akik ezt értékelik(az igazán bombázók),nem itt gyk-n lógnak!!!

Ő tőlük megkapod az elismerést,itt átlag halandó emberek vannak,akik megelégednek a átlagossal is.Nincs nagy elvárásuk.

2014. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem, de ízlések és pofonok:-)
2014. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

15-ös ne is haragudj de ők nem szép lányok?


[link]


[link]


Szerintem főleg a második lánynak,milyen barátja van?Nem izomagyú...inkább az arca helyes,és kedves fiú,ennyi.


Ők a barátnőim,és pedig szerintem szépek,de nem egy izmos pasival vannak attól még együtt..


Nem is értem ezt a logikát..

2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27-es: A 6-ost próbáltam kicsit ironizálni a 15-ös hozzászólásomban!
2014. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem igaz..A 14-est inkább!Engem
2014. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem, 29-es, neked válaszoltam. Vagy higyj, amit akarsz...
2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!