Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kinézet sok nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézet sok nőnek, embernek bejön?

Figyelt kérdés

Kezdek alakulni én is, így 22 évesen, azonban függetlenül attól hogy már most is néhány ember megnéz, nem szeretnék megállni, hanem ilyesmi alkatot akarnék összehozni.

[link]


2014. szept. 1. 18:36
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
nekem bejön :D
2014. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

27-es ezek nem átlagos antinők,semmi nőiesség nincsen bennük.


Amúgy igen a fullextrás nőkhöz igenis kell az izom,egy átlagoshoz nem de az olyan is szexben meg testben,többet ne várj tőle.


Szóval érdemes edzened.Hidd el tapasztalat.

2014. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32,

de az olyan is szexben meg testben,többet ne várj tőle "


te aztán baromira értesz a nőkhöz:D Dobtak már miattam full extrás fiatalabb cicababát, de ha neked minden a külső, légy velük boldog.

2014. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!