Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kinézet sok nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézet sok nőnek, embernek bejön?

Figyelt kérdés

Kezdek alakulni én is, így 22 évesen, azonban függetlenül attól hogy már most is néhány ember megnéz, nem szeretnék megállni, hanem ilyesmi alkatot akarnék összehozni.

[link]


2014. szept. 1. 18:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
nem, nagyon nem jön be. 20L
2014. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Felületes? Aha mert aki így néz ki az tuti hülye??

Barátom,az egyik egyetemi professzorom kb. így néz ki.Egy zseni a csávó,matek/programozás terén.S nem utolsó sorban,a kedvessége is határtalan.Mielőtt te papolsz a felületességről,menj le 1 terembe,és nézd meg mi megy ott.Pont az ilyenek segítenek a kis hülye kezdőknek,ingyen!! és bérmentve... ennyit a felületességről..

2014. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
Az valóban igaz, hogy én speciel távol állok a fullextrás csajoktól és az ő gondolkodás módjuktól is.
2014. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nem minden "full extrás" csajnak is ez jön be!

Láttam sok szép lányt,egy kis,gyenge,izomnélküli pasi mellett,mert elég ha sovány is és szép,cuki arca van.


Nem mindenkinek jön ez be,de lehet soknak igen!

Csak ha neked megtettszene egy szép lány,nem biztos hogy te is bejönnél neki..de lehet hogy igen!

2014. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Láttam sok szép lányt,egy kis,gyenge,izomnélküli pasi mellett,mert elég ha sovány is és szép,cuki arca van" Jajj, tudod, azok még nem full-extrások, ezért le vannak kollektíven szarva. XD

Erről meg annyit, hogy nekem taszító és kész. Én amúgy sokkal több normál testalkatú professzort ismerek, mint ilyet, sőt, ilyet még nem is láttam. De most min is akartok durci-morcizni? Hogy nekem nem tetszik? Ugyan már...

2014. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nekem elég annyi is ha azt mondjátok, igen tetszhet nekik, vagy nem, mert sok.


Igazából nem csak a nők visszajelzése egy pozitívum arról amit csinálok, hanem a férfiak/fiúké is. Van hogy 40 körüli megtermett de zsíros ember is megnéz, mert lehet a külsőmmel tud azonosulni, kvázi szeretne ilyen lenni, csak lusta hozzá.

2014. szept. 1. 19:08
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2014. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Láttam ilyen párt az éjszakában. A pasi üvöltött, a csaj csak sírt, meg sem mert szólalni. Nagyon szépek voltak. Helyes választás volt ilyen pasit választani.


Még jó, hogy külföldön vagyok és éjjel egy buszmegállónál voltak, ahol leszálltam. Naná, hogy nem szólaltam meg magyarul a magyar szerelmesekhez! Csak mentem tovább, mintha mi sem történt volna.


Tudom én! Nemmindenki ilyen! Nem mindenki lesz ideges a barátnőtől, csak egyesek.

2014. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ez a műizom-hájtakarás nem jön be. Sokkal valódibb egy férfi némi zsírral, de mellette eljár sportolni, edzeni, mint ezek.
2014. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

19

Kinek mi a sport, egy 2 órás pinalegyezéstől, senki nem fog olyan izomzatot összeszedni, amit meg is néznek.

2014. szept. 1. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!