Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa hogy egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa hogy egyszerre álmodtuk ezt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy:

Tegnap előtt este én ezt álmodtam, eddig még sosem álmodtam vele, főleg nem ezt:

Valami helyen voltunk, és nekem el kellett mennem pillanatra valahova, mire visszamentem a barátnőm már nem volt ott. Lelépett egy sráccal valami tanyára..:) Ahol több srác is volt. Nem "A" miatt vagy nem emlékszem.. mikor felhívtam kérdeztem hol vagy, azt mondta hogy eljött a sráccal. Utána visszajött hozzám és mintha mi sem történt volna, viselkedett. Valami ilyesmi volt de annyira a végére már nem emlékszem.


Ő meg pont rá való nap este azt álmodta hogy:

Én megjelentőm a kapujuk előtt a kocsival, benne ült egy másik lány vele, mire kiszálltunk, a barátnőm kijött (kinézett kiaz) mire én megcsókoltam előtte a lányt, mire a barátnőm sirva beszaladt.


Nem furcsa egybe esés? mi lehet ennek a mondani valója?

Igaz volt vagy 3 napja egy kis veszekedésünk, dehát az am is van mindig :D


Várom a véleményeket.


2014. szept. 1. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ezeknek nincs is közük egymáshoz
2014. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyazon vérvonalból származtok régen ikrek voltatok mint a 2 Lotti csak elválasztottak titeket.

Külön külön családnál vagytok.


Szóval ikrek vagytok!

2014. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hulye gondolat menet :))
2014. szept. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!