Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány/nő vagy szeretsz -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagi88 kérdése:

Ha lány/nő vagy szeretsz - nem aza kérdése, hogy elvárás-e - melltartót viselni, ha férfi vagy szereted, hogy ha a nők (idegen és esetleges párod) melltartót viselnek? ( (Budapesten magyarok közt kihívó ha valaki nem visel melltartót. - ez tudom. )

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm. most megnyugtattál és visszaadtad az önbizalmam:)
2014. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utálom, kényelmetlen, nehezen kapok a méretemben és nem lóg, tehát szükségem sincs rá. Az egyetlen ok, amiért hordanék, hogy hidegben ne látszodjon a bimbóm, de az csak a szivacsossal megoldható. Az meg, ha egyszer hordok-egyszer nem, nagyon feltűnő. Ritkán veszik észre, illetve csak olyan felsőt veszek, ami cicifix nélkül is hordható, pl. ha nagyon bő, "lötyög", ha nagyon szűk, minden látszik.
2014. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
20%
hátt ha strandon vagyok akkor nem igazán szeretem a melltartót(bikini felsőt) a lányokon.otthon,mindegy.de ha megyünk valami helyre akkor a azért legyen úgy öltözve,ahogy a hely "megkívánja".
2014. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!