Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Nektek az megfelelő életszínvonal hogy együtt éltek egy sráccal és mindketten melóztok, fenntartjátok a viszonylag szép lakásotokat (amit béreltek), néha elmentek nyaralni esetleg, étterembe?

Figyelt kérdés
Vagy zavarna hogy nektek is dolgozni kell?
2014. szept. 2. 16:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Milyen félretett pénzről beszélsz mégis? Ki vesz zsebből lakást? Szerintem csak a gazdagok.Vagy ők a mérce?
2014. szept. 2. 16:17
 12/19 A kérdező kommentje:
Azt aláírom hogy nem vagyok semmilyen csúcs mérnök meg semmi különlegesség, csak egyszerű melós, de mi is ugyanúgy érzünk és szeretünk mint bárki más! Vagy aki nem tud felmutatni anyagi javakat ne is számítson szerető nőre?
2014. szept. 2. 16:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy dolgozom meg is hülyülnék ha nem érezném, hogy fontos amit csinálok. Viszont természetesen haladni is akarok mind a ranglétrán mind az életben idővel saját ház, kocsim már most is van pedig nincs párom akivel együtt éljek. Sokat tanultam a diplomámért és a szakmában is, nem azért hogy eltartsanak és nem is azért hogy valami szellemi kihívások nélküli poros kis lyukban vegetáljak előrelépés és felelősség nélkül.


Viszont elvárnám a páromtól, hogy ő is vegye ki a részét a házimunkából éppúgy mint én. Amúgy nekem a nyaralás természetes mióta dolgozom magam fizetem előtte a család álta, síelés nyaralás, eleve így nőttem fel, hogy családdal is mindig mentünk de nincs selyemből a WC-papír nálam se megértem ha nincs pénz ilyesmire. Amíg ésszerűen költ valaki addig nincs kifogásom az ellen ha nem jut pénz kaját rendelni vagy étteremre esetleg szórakozni menni (mondjuk nekem a túra is megfelel, megjegyzem nálam a cigi a nem ésszerű pénzköltés kategória).


Arra törekszem hogy együtt építsem fel az életem a leendő párommal de szeretném ha ő is akarna haladni és lenne ambíciója többre törekedni.

Egyébként egészségesen főzni naponta kétnaponta gyakran majdnem annyiba van mintha étteremben ennél.

2014. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked valami kisebbségi komplexusod van. Egy lakás nem egy egetrengetõen nagy összeg. Nekem is gyûjtõgetnem kell egy vacak öltönyre, de egyszer õsszejön. Ha csak ülsz a babérjaidon, az sohasem megoldás. Lehet most neked Hawaii buli, mert nem kötõdsz senkitõl, de ez még nem a teljes szabadság.
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ülök a babérjaimon? mi van? dolgozom ember..arról nem tehetek hogy a kapitalizmus úgy működik hogy a legalsó építőkövek nincsenek megbecsülve. nem nagy összeg?:DD 10 milliónál kezdődik egy normálisabb budapesti lakás..mi nem nagy összeg? mikor 150 ezer a magyar átlagfizetés? mi nem nagy?
2014. szept. 2. 16:25
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjad kérdező, más világban él az az ember. Nem tudja felmérni az árkülönbségeket.
2014. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez az életszínvonal egy normális értékrendű lánynak bőven megfelelő.


Én egy szűkebb huszonéves réteghez tartozom, akinek egy éves jövedelméből lehet venni egy lakást. És hidd el ez nagyon jó dolog, de nem ezen múlik hogy egy normális, szerető lányt találj... 29F

2014. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna, ha nem kéne dolgoznom :D

Egyébként én nem költöznék össze senkivel 30 éves korom előtt.

2014. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A nok atlaga szerintem nem is foglalkozik annyira mit tudsz elerni! Min. legyen egy munkahelye a ferfinak, nyilvan ne kozmunkas legyen az illeto mert az valoban nem eletcel. Tehat, ha van egy munkahelyed es sajat alberleted az boven jo, mert latja, hogy onellato vagy es latja a kozos jovot amit EGYUTT fellehet epiteni.
2014. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!