Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm anyja mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval pakoltunk ki a lomosból és én is segítettem nekik, barátnőm anyja minden dobozt végignézett és az egyik dobozban talált playboyt meg ilyen magazinokat és kérdezte hogy nem kell-e nekem. Én mondtam hogy nem... erre ő elkezdte lapozgatni és mutogatta nekem is a csajokat belőle. Majd megkérdezte hogy szoktam-e nézegetni ilyen dolgokat. Erre mondtam hogy néha és ez után még bombázott szexuális kérdésekkel hogy hány csajt fektettem le, 2 lánnyal próbáltame már, meg mi a kedvenc pózom, meg milyen segédeszközöket használtam már... párra válaszoltam majd elmentem tőle mert már elég kínos volt a beszélgetés számomra.


Szerintem bejövök neki, mert elvált a férjétől és már 3 hónapja mióta együtt vagyok barátnőmmel nem láttam pasival. Amúgy elég jól néz ki és 43 éves.



2014. szept. 2. 20:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
na kerem. ez az asszony dugni akar veled napnal is vilagosabb. azert kerdezget mert arra is felizgult abban a pillanatban plusz az uhsag okozta kulinaris latvany okabol is! latja rajtad hogy friss fiatalgyerek vagy baratnod is az az de az anyuka mar egy erett Nõ!!!!!!!!4444negy!!4negy ebbol az kovetkezik hogy MILF!!!!!444negy!!!444 a MILFek szeretik a FIATALokat!! szal huzd fel a gatyat fiam, kivanok sok jo erot egeszseget es hajra adj a mami punnájának kolbit, oszt mindenki jol jar . remelem segitettem, Kovacs Dani voltam Szigetszentmiklosrol. /www.otpbank.hu/
2014. szept. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

ez a nő teljesen kikészít, hétvégén náluk aludtam és reggel barátnőm előtt keltem fel, így lementem kávét főzni,meg reggelit csinálni és mikor vittem volna fel barátnőmnek láttam az anyját ahogy épp veszi fel a bugyiját az ajtóban.

mert úgy van nekik hogy a konyha és a nappali egybe nyitott és a nappaliből nyílik az anyja szobája és ő ott ált egy melltartóba és vette fel a bugyiját. felmentem barátnőmhöz és szeretkeztem vele de végig az anyuja járt a fejemben... eljátszadoznék vele, de a lányát is nagyon szeretem. nem tudom mit csináljak ?

2014. szept. 9. 11:02
 13/19 anonim válasza:
keféld szét a puniját;)
2014. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Tegnap éjszaka megvolt az első kalandunk.

WCre mentem és ő meg jött utánam, egy hálóing volt csak rajta és mikor bejott a fürdőbe levette magáról. Rajtam egy boxer volt, de mikor meglattam egyből felállt és letolta rólam majd elkezdett szoppni.

Nem birzam neki ellenállni és megtortemt... Ma reggel megint szexeltunk miután a lányai elmentek suliba.

2014. szept. 15. 11:16
 15/19 anonim ***** válasza:
Aztán meg beleért a kezed a bilibe :D
2014. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet?
2014. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyen eset van, amikor valaki a csajnak udvarol, aztán végül anyósnál köt ki. 40 éve még szigorúbbak voltak az erkölcsi normák, de akkoriban is két ilyen eset volt a baráti körömben.
2014. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
az szép
2014. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Változott valami azóta? Részleteket!!!
2014. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!