Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek (pasi ügy, tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek (pasi ügy, tanács lányoktól)?

Figyelt kérdés
Bocsi a fura fogalmazás miatt de kellett a kérdőjel.Van egy fiú akit már féléve ismerek és egyből beleszerettem.Két évvel idősebb nálam, és fogalmam sincs hogy érez.A barátnőm beszélt vele és azt mondta hogy én is tetszem neki, de akkor nem értem miért nem lép semmit.Mit kellene tennem?

2014. szept. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mit kéne tenned? Ne legyél már életképtelen aranyom, kiharcoltátok a rohadt emancipációt, ha a pasinak nincsenek tökei, hogy leszólítson, akkor adj neki egyértelmű jeleket, vagy kezdeményezz te. Csomó csávó manapság csak álmodozik és nem mer lépni. Én is sokszor az elején nem tudok feloldódni, de ha látom, hogy a lány partner és nem csak ül mint egy kuka, meg beszélgetés közben visszakérdez, ő is dob fel témát akkor percek alatt előjön a kandúr énem és tök profin 'udvarolok'
2014. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem legyél határozott, és mond meg mit szeretnél, mielőtt még meggondolja magát, és legyél egyértelmű, ne célozgass csak, mert ő is itt végzi a gyakori kérdéseken, hogy "Most tetszem a lánynak vagy csak játszik velem? (többi lent)"
2014. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmiképp se csináld azt, amit a második mondott. Kezdeményezz felé, de ne terítsd ki minden kártyád egyből, mert akkor nagyon nyeregben fogja érezni magát ami tönkreteheti az egészet. Ez az egész egy játék, flörtölgettek, aztán szépen kialakul aminek ki kell. Abban egyetértek, hogy legyél határozott és éreztesd vele, hogy tetszel neki, de ezt ne szavakkal hanem tettekkel mutasd ki neki.
2014. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A) van csaja

B) formalitásból hazudott barátnődnek, mégsem tetszel neki

C) b*zi

D) tudja/sejti, hogy barátnőd elmondta neked, ezek után kínos lenne odaállítania hozzád

E) besz*ri

F) elég sok csajnak tetszik még, ezt tudja is, 1 vagy a sok közül, emiatt érdektelen.

G) nem szocializálódtatok együtt (max. alig és azt is felszínesen), miért kéne irántad bármi különlegest éreznie, hogy lépjen?

H) lehet nehezen felejti el az excsaját, emiatt még nem áll készen egy komoly kapcsolatra

I) talonban akar tartani


Kérdeztesd meg barátnőddel melyik alternatíva a fentiek közül.

2014. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A harmadik válaszolónak igaza lehet, egyébként sem terveztem még szerelmet vallani.Az utolsónak pedig azt üzenem hogy szerintem csak félénk. :)
2014. szept. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!