Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérhetek tanácsokat? Még soha...

Kérhetek tanácsokat? Még soha nem volt pasim. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval még soha sem volt barátom és már nagyon régóta nem tetszett senki sem. Nem tudom hogy velem van-e a baj. Eléggé zavar hogy nincs még csak kialakulóban sem pedig én már tényleg szeretnék valakit akivel boldog lehetek. Mit kéne tennem? Vagy csak egyszerűen nem vagyok érett hozzá? 17/lány

2014. aug. 20. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Privátáradat 3,2,1
2014. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nincs a környezetedben aki kellene neked, akkor azok nem kellenek neked. Ha meg lesz akkor beszélj vele szépen, érintsd meg, mosolyogj rá. De ne csak így szimplán hanem fokozatosan D:
2014. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem itt szeretnék valakit felszedni. Csak tanácsot szeretnék kérni vagy választ arra hogy miért van ez.
2014. aug. 20. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egyet.. Annyira biztos nem lehetsz ronda!!! :D
2014. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%
Négyes mekkora egy tapló paraszt vagy...
2014. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veled nincs baj. Ha szeretnél ismerkedni akkor menj el a barátaiddal szórakozni. Nem mondom, hogy ott találod meg az alkalmas fiút, de egy próbát megér. Azt hogy elég érett vagy-e hozzá pedig csak te érezheted magadban.
2014. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség. csak emiatt ne ugorj bele semmibe, meg fogod bánni. tapasztalat. 21L
2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!