Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beteg ha erre vártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg ha erre vártam már régóta?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán vásároltam egy elég jó autót, amit már régóta szerettem volna. Eddig rengeteg lány vert már át engem és használt ki,pedig sosem szolgáltam rá. A legrosszabb az egészben,hogy nem is tudom miért,mikor szerintem nem is nézek ki rosszul,intelligens vagyok midnehez hozzá tudok szólni, van egyéniségem.. és mégis ezt kaptam. Csomószor olyan csajok ráztak le,akik tipikusan most nem beképzeltségből írom,de 3 szinttel alattam vvoltak minden téren. Én akkor elhatároztam,hogy egy nap még nagyon csúnyán vissaz fogom ezt adni nekik. És ez most jött el. Megpróbálom én is úgy átverni őket,mint ők tették és kihasználni. Ez elítélendő? Egyébként ezt se nagyképűségből,de nem érdekel ha az egyáltalán,hiszen erre vártam és végre itt van..: Csak érdekelne a véleményetek!


Kösz!



2014. szept. 2. 22:04
 1/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Az első mondat és a többi között mi a kapocs?
2014. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az,hogy a mai csajok 90% felszínes r..c és csak a pénz számít. Ez az elég erős kapocs..
2014. szept. 2. 22:08
 3/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Nem fog segíteni semmit sem,mert valószínűleg nem azon bukott el a dolog eddig sem.
2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te eddig csak ilyen nőkkel találkoztál, akkor az a te hibád és erősen megkérdőjelezi azt a kijelentést, miszerint te intelligens vagy. Intelligens férfi ugyanis nem kezd egy alja csajjal. Azt pedig ne mondd, hogy nem látszik rajtuk, mert könnyen meg lehet különböztetni egy normális nőt és egy utolsó r.ancot.
2014. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bukott el!! Jöttem össze lányokkal,csak aztán mindig átvertek! Csak sokan szeretik azért a pénz meg a biztonságot,de az biztos,hogy tőlem innentől csak látszólag fogják megkapni,pont addig amíg elhiszik utána meg hajítom ki az összeset
2014. szept. 2. 22:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy meg leeht különbözetetni.. De sajnos 2x úgy vertek át,hogy hónapok múltán is teljesen azt hittem,hogy ismrem a másikat és mégse. Pont ezek voltak a legnagyobb pofonok, és elég mélyponton voltam ezek után. Sajnos azóta kb. az összes nőt kb. egy kategóriának tekintem,ami tudom,hogy nem szerencsés,de egyszerűen már belefáradtam a találgatásokba,meg nem tudok már igazán bízni.
2014. szept. 2. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed! Kölcsön kinyír vissza jár:)

Csak arra kérlek, hogy az olyan csajokat szívasd, akik megérdemlik, akiken egyértelmüen látszik, hogy ribik. ne azt a maroknyi kis normális nőket.

2014. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!