Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok szólni a barátnőtöknek ha valami nem stimmel vele?

Figyelt kérdés
Pl. gázul öltözött fel és olyan látszik aminek nem kéne, vagy mondjuk büdi a szája, vagy ki van szakadva valamilye, stb.?
2014. szept. 3. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ma hozzàm feljött egy minkás szolt rakjam odébb a bicajokat..nem öltözgetem igy alvos ruciba kocosan mentem le (cica naci smayli polo)nem mert egyik se beszolni csak köszöntek csók meg szia..

de volt aki kritizàlta a nacim"azt.hittem ki van szakadva"-látta hogy varrtam? vagy csak véletlen? a lenőtt hajam is fikàzta..

2014. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam szólni. De ez nem beszólás.

Bunkóság lenne nem szólni, ha látom, hogy pl. készülünk valahova, én észreveszem, hogy ki van szakadva a ruhája, vagy elkenődött a smink, vagy kilátszik valamije, aminek nem kéne, és nem szólok neki.

2014. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Természetesen szólok neki :)
2014. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,de csak finoman.
2014. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogy mondjam meg a bnőmnek, hogy nagyon átlátszik a betét a cicanacin?
2014. szept. 3. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:

ha te is csaj vagy mond hogy tök jo a dugo meg vékony tangabetét..-én is így használom nappal ahol dolgozok a csaj fehér cicanaci nagy bugyi éjszakai nagy betéttel volt-totál átlátszott..

agy huzzon hosszitott pulcsit ..

2014. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szoktatok beszélgetni, hogy a barátnőd, nem? Nem lehet olyan nehéz.

Az a lényeg, hogy ketten legyetek, amikor szólsz neki, mások ne hallják.

2014. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

"figyelj, nem bántásképp, de..."

Nem beszólás amúgy, én a barátaimtól elvárom az őszinteséget, mégha nem is esik mindig jól.

2014. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, azt mondta őt nem zavarja.
2014. szept. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!