Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek és miért? 20/f

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy olyan lány, aki mindennél jobban szeret és te is szereted őt. Viszont nem volt felhőtlen a kapcsolatotok, végül csak a veszekedés ment, ezért szakítottatok. De te még hónapokkal később is szereted, és még ő is téged, és úgy érzed, hogy vele szeretnél lenni.


Viszont azt is érzed, hogy jobb egyedül, szabadnak lenni, mert nem kell senkinek megfelelni, azt csinálsz amit akarsz, és akivel akarsz. És mivel a kapcsolatotok azzal a lánnyal nem volt tökéletes, ezért nem is vagy biztos abban, hogy jó döntés lenne-e újrakezdeni.


Szereted a lányt, hiányzik, még hónapokkal a szakítás után is, akkor is, amikor már alakulóban volt másvalaki. És egyedül könnyebb. De a lány még mindig fontos.


Mit teszel? A lány mellett döntesz, és megpróbálod helyretteni a kapcsolatotokat, vagy maradsz egyedül?



2014. szept. 3. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok és én a helyrehozás mellett döntöttem. Remélem nem bánjuk meg. :)
2014. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj egyedül. Sokat gondolkodsz, ami már eleve rossz, főleg, h szinte siratod a szabadságod és a fűvel-fával való kapcsolatok elvesztését.

A leírtak alapján te ugyan abban a "betegségben" szenvedsz, mint az exem... Nem akart velem lenni, de jó volt, h volt egy biztos pont az életében.

Ha hiányozna neked a lány és valóban vele szeretnél lenni, akkor nem érdekelne, h mit "veszítesz" ha újra kapcsolatban lesztek, mert azt sokkal értékesebbnek gondolnád...!

2014. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2-es írja, hogy sokat gondolkozol. Nagyon is helyes! Gondolkozni nem fáj, sőt nagyon hasznos! Azért mert az ember szerelmes, még nem kell elveszteni a józant észt.


Hogy a kérdésre is válaszoljak... A döntést attól tenném függővé, hogy mik voltak a problémák, mik szülték a veszekedést. Ha úgy látnám, hogy ezeket a dolgokat meg tudjuk beszélni és reális az, hogy mindenki számára elfogadható megoldás/kompromisszum szülessen, akkor újrakezdeném. Egyébként nem. :)

2014. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En most igy vagyok vele. Csak az a baj hogy nagyon szerettuk egymast. Addig mig egy masik fiu be nem lepet a kepbe. S el nem vette.
2014. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem szerelem (szeretet, de már nem szerelem), hanem valamiért kötődsz/ragaszkodsz hozzá. Talán ő volt az első barátnőd? Az első lány, akivel lefeküdtél? Vagy sokáig voltatok együtt és megszoktad? Biztos hogy ő hiányzik, vagy az amit vele átéltél és éreztél? Én csak találgatok. Az ilyesmik elég erős köteléket ki tudnak alakítani két ember között és hajlamosak vagyunk szerelemnek hinni. Nehéz továbblépni és mással lenni (vagy egyedül), ha már valakihez nagyon közel kerültél, de ha valójában csak ragaszkodásról van szó, azt egyszer meg kell törni.
2014. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!