Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Megismertem egy fiút,aki olyan típus,akiben megvan a szikra ami nekem kell,ő az,akibe nagyon bele tudnék szeretni. Azonban elég nehezen igazodom ki rajta,interneten úgy viccelődünk,civakodunk,mint egy pár,de élőben baráti a közeledése,és csendes,én meg bizonytalan vagyok az érzéseiben,és félek kezdeményezni.


Csütörtökön találkoztam az egyik exemmel,a mi kapcsolatunk a szexről szólt,fizikai-testi vonzalom volt közöttünk,vele volt a legjobb a szex. Nos ő most szingli,és felvetette,hogy találkozzunk ismét,

és szeretne velem egy komolyabb kapcsolatot,de úgy

érzem itt a testi vonzalom erősebb,nem működne a komolyabb kapcsolat nekünk,nekem..


Lassan választanom kell a két fiú között,de nem tudom mit tegyek,mind a kettő kellene más-más szempontból,de kettővel nem lehetek. Válaszokat előre is köszönöm!


21L (24/F és 33/F)


2013. márc. 24. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én feldobnék egy érmét
2013. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antonius Caepio ***** válasza:
Két személyt összegyúrni nem lehet, tehát én azt javasolnám, hogy ha egyikkel sem érzed "teljesnek" a dolgot, akkor ne létesíts velük párkapcsolatot. Fiatal vagy még, bármikor találhatsz egy olyan férfit, aki testileg és lelkileg egyaránt boldoggá tud tenni.
2013. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb lehetőség, ha szende arccal megkérdezed az első fiút, hogy szeretne-e veled komolyabb kapcsolatot. Ha igen, akkor csak vele foglalkozz, a másikról mondj le átmenetileg.

Ha ez nincs ínyedre, akkor, amelyikkel csak szexelni akarsz, mondd meg neki őszintén, és rajta! Amíg a másikkal "virágba nem borul" a kapcsolat. Szerintem szerelem nélkül a szex úgysem fog tartósan működni, de addig is... :-)

2013. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második és harmadik válaszoló köszönöm,

mindketten írtatok olyat ami megfontolandó.

2013. márc. 24. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Johnny Depp ezt megmondta.Válaszd a másodikat mivel ha az elsőért igazán oda lettél volna nem gondolkodtatott volna el a második.


Plus csupán testi vonzalomra alapozni egy kapcsolatot eleve hülyeség.A Másiknak van érzelem és honnan tudod hogy nem lesz vele jobb a szex ? Csak megkell nyíljon előtted én is elég zárkózott vagyok .

2013. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked is igazad van,nehéz döntés,de most az elsőhöz húz a szívem egy kicsit jobban.
2013. márc. 24. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben az első a második mivel az exed volt a második ..
2013. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!