Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még szerelem?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve belezúgtam egy lányba.Azóta minden este elalvás elött,reggel ébredés után rá gondolok.Napközben is sokat gondolok rá.Mostanában közelebb kerültem hozzá,elkezdtem vele beszélgetni a Facebookon.Sok mindent mondott,csinált amit én úgy vettem,hogy tetszem neki.Ez reménnyel töltött el.De kb.egy hónapja nem várt meg,hanem egy másik fiú után futott.Persze az lerázta magáról.Azóta is irogat meg próbál velem beszélgetni.De én legszivesebben elfelejteném.Biztos vagyok benne,hogy tetszem neki,de én csak akkor kellek,ha nincs itt a másik.De még mindig ő jár az eszemben,este mindig rá gondolok,de el akarom felejteni.Próbálok egy új lányt kinézni,de mindig ő jut eszembe.De legszivesebben megszabadulnék ettől az érzéstől.Még szerelmes vagyok belé,vagy már nem?Mikor szabadulhatok meg ettől az érzéstől?

2014. szept. 4. 17:21
 1/1 Linó03 ***** válasza:
Ha szabadulni akarsz az érzéstől, akkor van érzés, tehát szerelmes vagy.
2014. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!