Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés másképp?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés másképp? (nők)

Figyelt kérdés

A leggyakoribb gondolom a borotválás, ám most olyan lányok válaszai érdekelne, akik kipróbálták, a gyantát vagy egyéb szőrtelenítési módszereket, hogy mennyire fájdalmas, szakemberhez fordultok-e vele, nem érzitek-e túl kínosan magatokat ha oda jártok, és ilyenek.

ui: azt is szeretném tudni, hogy elötte borotvát használtatok-e, tehát már erősebb volt a szőrzet, vagy sem.



2014. szept. 4. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokáig borotvát használtam, aztán áttértem az epilátorra. Eleinte csak a szeméremdombomat epiláltam, de most már mindenhol azt használom.

Nem mondom, hogy eleinte nem fájt, főleg a hüvely mellett, de kibírható. :)


25N

2014. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Epilátorral csinálom, soha nem borotváltam és gyantáztam, hanem csak egyszerűen krémmel. Mivel úgy hallottam, hogy a krém egészségtelen az intim területen, plusz mikor nőlt vissza szúrt is, ezért kipróbáltam, hogy hagyok egy kis időt, hogy nőljön, utána epilátorral nekiestem. Kellemetlen érzés volt, először meg se tudtam csinálni az egészet, aztán hozzászoktam és a mai napig is így csinálom. Így elég heti 1-szer, max másfél hetente.
2014. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én gyantáztatom. Nem kínos, kellemesen elbeszélgetek a kozmetikussal közben.

Nem fájdalommentes, de kibírható.

2014. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatom,kozmetikussal.Mi is beszélgetünk közben.Néha fáj,néha nem,de kibírható és utána 3 hétig nincs vele gond:)
2014. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A kozmetikus mindenhol,szóval konkrétan a láb között is csinálja?
2014. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5# vagyok, úgy értem,hogy a hüvely és a láb közötti részt is?
2014. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármit,amit kérsz.
2014. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen azt is.
2014. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szeméremdombon epilálom, nagyajkak körül gyantázom veet hideggyantával. Nagyon fáj, de megéri, mert jó sima :)
2015. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És miután epilláltátok/gyantáztátok nem sebesedik vagy pirosodik ki? Nincs semmi kellemetlen mellékhatása egy percig se?
2015. febr. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!