Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex lettem? Undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lettem? Undorodom magamtól, anyám agyvérzést kapna ha megtudná 17L

Figyelt kérdés
Nem volt még soha dolgom lánnyal, de most nagyon úgy érzem, hogy szerelmes lettem. A lány lezbikus, ebben a városban élt, majd kiköltöztek külföldre. Most hazajött látogatóba, és megismertük egymást. Nagyon furcsa amit iránta érzek, mikor megölel, megpuszil... Ő bevallotta nekem, hogy tetszem neki, és legszívesebben itt maradna még velem. Nagyon össze vagyok zavarodva. Közben elég komolyan alakul valami egy sráccal, iránta is érzek valamit, de a két dolgot nem tudom összehasonlítani, teljesen más. Annyira szégyenlem magam, egyáltalán nem vagyok fiús lány, mindig is lányos voltam, nem tudom honnan jöttek ezek az érzelmek. Szerintetek biszex lettem/vagyok?
2014. aug. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
az
2014. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

"Mindig is lányos voltam", "nem vagyok fiús lány", "anyám agyvérzést kapta"


Nem sértésből mondom, de szerintem émelyítő ez a hozzáállás.


Ha az én véleményem kérdezed, nem kell az életet ennyire komolyan venni. Tedd azt, amit szerinted jó ötlet. Én belevágnék, hiszen, ha elkezded, akkor ha más nem is, a kétely előbb-utóbb meg fog szűnni. Míg, ha nem vágsz bele, életed végéig ismeretlen lesz számodra ez a szituáció.

2014. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy undorodsz magadtól, az az előítéleteid, és a környezeted előítéletei miatt van. Nincs ezzel semmi probléma, elsőre talán nehéz, de így kell elfogadnod magad. A biszexuálisok is ugyan olyan emberek, mint mások, de megértem, ha megrémisztenek az új fajta érzések. Lehet, hogy ez az egy lány az, aki tetszik, és soha többet nem fog bejönni semmilyen más lány, de az is előfordulhat, hogy innentől csak női partnereid lesznek. Én azt tanácsolom, hogy mindenképp legyél őszinte magadhoz, és próbálj meg nyitott lenni az új érzésekre, mert csak így lehetsz igazán boldog.

A lány egyébként mindenképp visszamegy külföldre? Mert viszont olyan kapcsolatba nem biztos, hogy érdemes belekezdeni, ami a távolság miatt mindenképp rövid időn belül véget fog érni.

(És egy kis javítás: biszexuális nem most lettél, maximum most derült ki, hogy az vagy.)

2014. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!