Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő csak akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő csak akkor lehet elégedett magával, ha S-es méretet hord? Miért hiszik sokan, hogy aki nem nádszál vékony az igénytelen és nem foglalkozik a testével, csak zabál?!

Figyelt kérdés

Több cikket is olvastam mostanában (totál véletlen nekifutásból). Én valahol mindig azt hitem, hogy ezek a testalkat viták a végletekről szólnak...de sajnos nem mindig...Én pl hízékony alkat vagyok. Mindig az voltam. Kövér is voltam, egészség megőrzés jegyében fogytam le nem keveset. Most M-es méretem van ? Így is érezzem rosszul magam, mert nem vagyok kisportolt és nem lapos esetleg kockás a hasam? Ne értsetek félre! A kérdés nem rólam szól, csak idehoztam a személyes példám, hogy értsétek.

21/L


2014. szept. 6. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne! F/20
2014. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Értettük, Emese! :)

Nekem a vékony, sportos nők jönnek be. Ahogy a csajok 90%-nak is a kisportolt vagy vékonyabb srácok. Ennyi.

2014. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes dolog ez a testalkat. Ha valaki nőként alapból vékony és S-es ruhát hord, akkor le sem tudja vakarni magáról a fiúkat és semmit nem kell tennie a külsejéért (max. smink). Ha egy fiú vékony alapból és S-es ruhát hord, akkor biztos bu_zi és a konditeremben a helye, különben a lányok is kiröhögik. Gratulálok!
2014. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, most hogy mondod ezen nem gondolkodtam, de tenyleg érdekes. Valòban fiúként ezt màshogy élném meg...
2014. szept. 6. 00:15
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem aki S-es méretet hord, az éhezik. Egy jót nem evett soha, vagy olyan gyors a keringése, hogy arról most inkább ne beszéljünk.


Utálom, hogy a divat mindig a vékonyakat isteníti és azok a ruhák, amelyek igazán szépek, nem is mindig kaphatóak nagyobb méretben. Megölik ezzel azt, hogy egyenlő eséllyel induljanak a husibb csajok vetélytársaikkal szemben.


Én azt mondom, hogy nem kell hinni a divatnak. Itt ezen az oldalon is látszik, hogy sokan nem foglalkoznak annyira az alakkal. Legyen elfogadható és ez elég lesz nekik. Mondjuk itt sokaknak mindegy ki, csak legyen!

2014. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

E kosaras melltartót hordok, így az S-es méretű ruhák nem jönnek rám, még sem vagyok elégedetlen magammal :D

Na jó, a lábaimat nem szeretem, de pont ezért tornázok is.

Nem kell mindenkinek egyformának lenni, és nem is kell olyan nagy ügyet csinálni a dologból, a lényeg, hogy te jól érzed magadat.

Arra, meg, hogy a nőknek a kisportolt pasik jönnek be, annyit mondanék, hogy látványra igen, viszont nem túl kényelmes hozzájuk bújni.

2014. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt biztos valamelyik feminához hasonló oldalon olvashattad,ami ha egészség vagy étrend a téma be kellene tiltani.

nincsen ilyen meghatározás,hogy milyen a póló méret.

ideális és egészséges testzsírszázalék arányok léteznek,vagyis test összetétel mérés.

itt ez a kép,mindkettő 60 kiló,de más összetétel,talán így érthető-

[link]

2014. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Apuci69:


Férfi vagyok, S-es ruhát hordok és nem éhezek. Mindig annyit eszek amennyit bírok. Ez van.


18/F

2014. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"E kosaras melltartót hordok, így az S-es méretű ruhák nem jönnek rám, még sem vagyok elégedetlen magammal :D "


E kosaras melltartóval nem csoda, hogy nem vagy az. Ha nő lennék, én is magamat csodálnám :D

2014. szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csodálom magamat, inkább mások nézik, én max akkor foglalkozok velük, ha miattuk nem jön rám egy ruha amit megakarok venni, megszoktam őket, fura lenne kis mellel élni :D
2014. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!