Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy engem nem érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy engem nem érdekel a külső?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nemrég összejöttem egy fiúval. De már sokan (főleg anyu) szóvá tették, hogy nem néz ki jól, hogy más lányoknak milyen helyes pasijaik vannak, és hogy csak azért jöttem-e össze vele, mert más már nem jutott (mert állítólag túl szép vagyok hozzá). Pedig ő a legaranyosabb fiú a világon, nagyon szeretem őt és senkiért sem hagynám őt el. Baj, hogy nem érdekel, hogy néz ki?

2014. szept. 6. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem nem baj
2014. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
pont ilyenek kéne lenni az összes csajnak mint te :)
2014. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
miért is kéne hogy megmagyarázd bárkinek is miért szeretsz valakit?nem nekik kell megfelelned ebben a kérdésben tehát ha baj ha nem baj fhosh rá
2014. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A hiba nem az ön készülékében van.
2014. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a felszínes anyudra... Mindenkinek más jelent a szépség.
2014. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, de valószínűleg nem teljesen igaz. Biztos neked is van olyan külső dolog, ami taszít, és nem tudod megmagyarázni, de még fiatal vagy. A környezetednek meg semmi köze hozzá, mert mindenkinek más jön be, eltérő az ízlésünk.
2014. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Anyukád rettenetesen buta, azt se hidd el amit kérdez!


21/F

2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Rám is furcsán néznek amiatt, mert tetszik egy bizonyos külső tulajdonság a férfiakban, már akiben megvan, ami a nők többségének nem. Régen azt hitték, hogy ez valami tini-elmebaj, de így 10 évvel később kezdenek belenyugodni, hogy talán mégsem. -.- De kit érdekel? Több marad nekem. XD
2014. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ami a vicc: nagyon sokszor pont a pasiktól kapom meg, hogy én nem vagyok normális. Ahelyett, hogy szolidárisak lennének a kevésbé sikeres társaikkal, nagyon nuni-féltők. Kész röhej.
2014. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért ez eléggé sértő. Kérlek, hagyjátok anyumat, ő csak jót akar nekem... csak bántott és elgondolkodtatott, hogy ezt mondta... egyébként a többieknek köszönöm :)
2014. szept. 6. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!