Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte válaszokat várok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat várok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem köntörfalazok az a baj,hogy félig roma származású vagyok, és ez a bőröm színén látszik enyhén'kreol'.

Állandóan olvasom, hallom, hogy a magyarok és a romák közt megy a viszály, hogy így meg úgy utálják egymást, és e-miatt nem merek kezdeményezni egy lánynál se, mert lehet, hogy visszapártolna, ha rájönne, hogy van bennem roma vér.

Sajnos ez ellen már nem tudok mit tenni, azt nem érzem, hogy kinéznének innen, onnan mindenki barátságos velem, csak, hogy velem komolyabb kapcsolat?!


2014. szept. 6. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2014. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kepet kuldhetsz:)
2014. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

írom őszintén. sosem kezdenék roma fiúval. semmi bajom veletek, nem vagyok fajgyűlölő, barátkozni is hajlandó vagyok bármilyen nemzetéségűvel, de kapcsolatba nem bonyolódnék. de azt hiszem épp elég olyan lány van akit ez nem zavarna.

apám biztos kitagadna a családból, testvérem még mindig felemlegeti hogy az exem félig orosz. szóval nálam kizárt

2014. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Orsy070 ***** válasza:
Mit szamit a ver hogy ki vagy vagy epp roma vagy magyar vagy vagy epp neger. Lehet vannak kulombsegtetelek de mit szamit ugyis csak az ki mennyit tesz le az asztalra.merj alj ele probal meg leloni nem fog senki:D
2014. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.

Na látod pont ez a gond, hogy a család mit gondol, én is így vagyok vele ez miatt nem is kezdek kapcsolatba mivel, mi van, ha a családja....

2014. szept. 6. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Idehaza ez a legnagyobb gond, hogy egyből a faji hovatartozás alapján dönt mindenki.
2014. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én családom egy kicsit túlzásba viszi a dolgot. biztos hogy vannak más ilyen családok is, de félnivalód szerintem nincs. sokan sokkal elfogadóbbak mint mi. próbálkozásért még az én családom sem darabolna fel:)
2014. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást
2014. szept. 6. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, de ez sajnos csak én vagyok, mert sajnos sokan nem szívlelik a roma származású embereket. Apukám elismert zenész (játszott már Kínában, New Yorkban meg a spanyol királynak is, és nem hazudok), és ő is játszik romákkal. És anyukám sem rasszista, én pedig ki nem állhatom az rasszizmust. Én nem ez alapján ítélek hanem, hogy milyen ember az illető. Kár, hogy sokan nem így látják. De be kell látni, hogy mégha nem teljesen indokoltan, de meg van rá a magyarázat.
2014. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Aki tényleg szeret, azt nem érdekli, hogy a család mit mondd..Ha a viselkedésed nem olyan, ahogyan általába titulálni szokták a romákat, akkor szerintem nem számit:D

Nekem is volt félig cigány barátom, és anyám még bírta is :D

Pedig ő még tagadta is, hogy félig roma...de te legalább vállalod :D

2014. szept. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!