Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyi a maximális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi a maximális mennyiségű smink amit "elviseltek" egy lányon? Ami még nem zavar titeket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A lehető legkevesebb legyen.
2014. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kevés elmegy, de az a legjobb, ha egyáltalán nem rak magára. Legyen természetes, olyan szép, mint amilyennek az Isten megteremtette.
2014. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha nem gyengén bőrhibái vannak?
2014. szept. 6. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is, az is hozzátartozik. Bár azért ezeket lehet kezelni. Nekem is tiszta pattanás az arcom, és most fogok elmenni bőrgyógyászhoz. Azt hittem majd a tinikorból kilépve elmúlnak, de 21 évesen még több van, mint pár évvel ezelőtt...
2014. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vakolat azért ne legyen.
2014. szept. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a lányok az arcát szeretem nézni nem a sminket. A festményt se vakolják be hogy azt nézzük a festmény helyett.
2014. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen és szépen sminkel akkor igazából nincs olyan hogy "maximális".


Ha természetes hatású a sminkje, akkor lehet h észre se veszi a legtöbb férfi, max azt, hogy "túl" tökéletes az arcbőre. Ha meg bulizáshoz festi ki magát, akkor kicsit kiemeli a szemeit, sztem tök jól néz ki, ha eltalálja. Némelyik lányon a vörös rúzs is baromi szexis.


Szóval engem nem zavar mert igényesnek tartom viszont ha igénytelen (értsd vakolat, vagy bohócnak néz ki) az nagyon nagyon gáz. Az ilyen csajok jobb lenne ha megtanulnának fiatalkorukban mert az első céges/egyetemi bulin fognak röhejt kelteni...


És sztem nem árt ha van egy kis minimum smink a lányon, főleg ha bőrhibája van, nem mindent lehet ott és akkor kezelni, és sztem az a jó, ha egy nő magabiztos. Pl. aki szerint soha nem kell smink az valszeg még soha nem dolgozott/tanult komolyabban, bizony 4 óra alvás után fekete karikák a szem körül és sápadt arc, nem annyira néz ki jól, hát még ha pattanásos is... sztem jobb ha sminkel. De igazából az ő érdeke/döntése, ha nem akar előnyt adni a többi csajnak, hiszen a nagytöbbség sminkeli magát.


25/F

2014. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!