Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kizáró ok egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden. 20 éves srác vagyok, akinek még sosem volt kapcsolata, szerettem volna, de mindig úgy voltam vele, hogy "majd lesz". De nem lett, és mondhatom, hogy sajnos ebbe már-már belebetegedtem olyan értelemben, hogy nincs kedvem, erőm így küzdeni semmiért, mert nagyon szeretnék barátnőt, azt, hogy szeressen végre valaki. A fő ok, ami miatt nem kezdeményeztem és "tepertem" jobban, mert sajnos elég kis péniszt kaptam, és kis túlzással elkap a sírás ha meglátom.

Próbáltam a külsőm változtatásával önbizalmat szerezni, de nem igazán sikerül.

Egyébként én magamról azt gondolom, hogy odaadó, kedvesés figyelmes, komoly ember vagyok, talán elfogadható külsővel.

A kérdés tehát, hogy jogosak a péniszmérettel kapcsolatos félelmek, mely szerint hiába is akarom, emiatt nem lesz normális kapcsolatom egy kedves, intelligens , csinos lánnyal?


2014. szept. 6. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem írtad le, hogy mekkora az a kicsi. Ha 12cm folott van akkor nincs semmi gond. Ha 12cm alatt, akkor is találsz valakit akinek mind1 a méret
2014. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a szex nem csak a méreten múlik, mert lehet neked 20 cm-es farkad, ha a lány nincs rád hangolódva, és nem tudod felizgatni. ne add fel olyan könnyen, ne legyél elkesereve
2014. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A méret nem feltétlen fontos ha a gazdája tudja használni. Persze van egy sanda gyanúm hogy ehhez nem árt a gyakorlat. De mivel a péniszedet az ismerkedés végén ismeri meg szerintem nem gond. Ha addigra megfogja benned valami és a méreted ellenére jó veled a szex akkor mindegy a méret.
2014. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!!

Javaslom, szűz lánnyal kezdj, aki fiatal. Használd nagyon jól a képességeid, és más érzékszerveid, pl ujjad és nyelved. Meglátod, a méret nem számít, ha máshogy jó vagy. De a legfontosabb, ameddig nem fogadod el magad, és nem élsz együtt a tudattal, hogy IGEN, MENNI FOG, ÉS MINDEN JÓ LESZ, addig más sem fog elfogadni. Mindig légy vidám, és ne gyötörd magad feleslegesen azon hogy mekkora.

2014. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

14,5 cm hosszú, ami talán még azt mondom "elég", de alig éri el a 4cm-es átmérőt, ami hiába mondható átlagnak, a legtöbb nő mégis 5 cm körüli átmérőt szeret.

Nehéz most már 20 évesen szűz lányt találni, és nem szeretnék 16-17 évesekkel kezdeni, sajnos ebben a korosztályban lehet már csak szüzeket találni, az efölöttiek már túl vannak mindenen, jobbára.

De köszönöm a válaszokat, hasznosak, megy a zöld kéz!

2014. szept. 7. 00:08
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem sem nagyobb ,de semmi gond.
2014. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb nő mégis 5 cm körüli átmérőt szeret"


Ez az információ honnan származik?

2014. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én meg azt hittem hogy pár cm az egész. hidd el hogy nem gáz, ilyen miatt ne stresszeld magad.felesleges.aki megszeret majd azt nem fogja érdekelni hidd el
2014. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a legtöbb nőt ilyen jól ismeri, biztos nincsenek problémái és a kérdés kitaláció, vagy nem önmagáról szól.
2014. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem azért, de nincs centiméter a kezünkben, miközben a péniszeteket nézzük. 2-3-4 cm eltérést meg csak az vesz észre, aki mérőműszerekkel dolgozik naponta.
2014. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!