Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba!?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki teljesen úgy néz ki mint egy srác és úgy is viselkedik.Férfi tusfürdője van,férfi parfümöt használ.Nagyon aranyos és kedves.Viszont én nem vagyok leszbikus és szerintem ő se.Szerintetek mitcsináljak?

2014. szept. 7. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, hogyha már eszedbe jutott ilyen akkor lehetséges hogy biszex vagy, lehet hogy a lány is, nem lehet tudni... manapság minden 3. ember biszexuális, de megnyugtatlak hogy 100%- osan senki sem hetero :D ha beszélgetnél vele és jóban lennétek talán akkor rájönnél hogy mit érzel pontosan vagy mi az ami lejátszódik benned :)
2014. szept. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!