Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire igaz? Főleg a "jó lenne akármilyen pasi, csak szeressen"?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 5. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon buta általánosítás. Én 16 éves vagyok, de nagyon nem esek bele a leírtakba. Nem lehet így kategorizálni egy fiút/férfit, hogy milyen tulajdona van, ettől nem értékesebb senki.
2014. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen is a 30 éves korban levő utolsó mondatát értékelem.
2014. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semennyire :-)
2014. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem igaz.....így jóval túl a 30-on se kerülnék kapcsolatba csak azért egy férfivel, hogy ne legyek egyedül és hogy valaki szeressen.

Nincsenek magas elvárásaim, de tisztába vagyok magammal és csak annyit várok el egy férfitől mint amennyit én magam is biztosítani tudok neki.

Számomra ha egy nő beéri bárkivel csak azért mert szeretetre vágyik, az igénytelenség, szerintem legyen egy minimális elvárása és becsülje magát annyira, hogy tudjon a saját elvárásainak megfelelő vagy ahhoz közeli partnert találni magának :)

2014. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért valjuk be, egy lány se fogja azt mondani, hogy ő a 14, 17, 20, 25 éves kategóriába tartozik, még akkor se ha valójában igen.
2014. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt egy nagyon okos férfi készíthette. Egyáltalán nem igaz.
2014. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy 27-29 évesen volt az az időszakom, amikor a legjobban megtehettem, hogy válogatok a férfiak közül és akkorra értem el odáig, hogy már konkrétan tudtam, mit várok egy kapcsolattól, tehát rám 30-hoz közel volt a legkevésbé igaz a fenti megállapítás.

Talán úgy 14-15 éves félős kislány koromban éreztem úgy, hogy "jaj, csak lenne már egy barátom, jó lenne, ha nem lenne túl ronda, de igazából szinte mindegy is, csak szeressen már valaki". De szerencsére hamar kinőttem belőle. :)

2014. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!