Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mi történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mi történhetett? Mi van vele?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy elég hosszú lesz, de nagyon-nagyon fontos lenne. :( Köszönöm!


Interneten megismerkedtem egy férfival (33 éves). 3 hónapig csak neten tudtunk beszélgetni a hatalmas távolság miatt, facebookon meg skype-on, de akkor minden nap, mindenhol, bármiről, akár 12-14 órákat is egyhuzamban. Nagyon jól kijöttünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, együtt akartunk lenni. Néha volt olyan, hogy egyik napról a másikra minden baja volt, semmi nem volt jó, bunkózott, bántóan viselkedett, majd el is tűnt 4-5 napra. Volt, hogy 2 hétre is. Aztán persze mindig előkerült, mintha mi sem történt volna... Soha nem akart arról beszélni, hogy mi a baja, mindig azt mondta, hagyjuk, nem lényeg, mindegy, hadd ne mondja, mit érez. Viszont mikor jó időszakai voltak, aranyos volt, figyelmes, törődő, tervezett velem. 3 hónap után végre találkoztunk. Az első randi is automatikusan nála volt. Szerintem jól sikerült, és úgy gondolom, hogy jól érezte magát. Egész éjszaka simogatott, szorosan magához ölelt, puszilgatta a hajam, a homlokom, becézgetett, egymáshoz bújva aludtunk. Az első csókra ébredés után került sor, és azt még sok másik követte. Mikor eljöttem tőle, kikísért a buszhoz, csókkal váltunk el. Még aznap beszéltünk Facebookon, minden ugyanolyan volt, mint előtte, elhülyültünk, aranyos volt, semmi változás, tényleg. Másnap már szűkszavúan reagált, harmadnapra eltűnt. Úgy voltam vele, hogy oké, biztos rossz passzban van. Eltelt egy hét, semmi... Ráírtam, megkérdeztem mizu, találozunk-e a hétvégén. Azt írta, hogy lehet... Természetesen nem találoztunk, és nem is írt. A hétvégét követően pár nappal megkérdeztem, hogy mikor tudná odaadni az órám, amit nála hagytam. Sokkal később válaszolt, és csak annyit, hogy neki mindegy. Megkérdeztem, hogy másnap jó-e. Ezt már el sem olvasta... Többet nem írtam neki, felesleges lett volna. 3 héttel később törölt az ismerősei közül... A lakótársam, egyben legjobb barátom nagyon felhúzta magát, eleve ő hallgatta végig a szenvedésem, neki sírtam, ő nézte, ahogy tönkremegyek és elhagyom magam. Felidegesítette magát, és csak annyit írt, hogy ő nem akar belefolyni ebbe az egészbe, de az órám adja már vissza. Erre annyit írt vissza, hogy oké, adja meg a címet, és elküldi POSTÁN. Nekem még ezt sem volt képes megírni... Jó, megtörtént a címcsere. Kérdezte a lakótársam, hogy megérkezik-e 10 nap alatt, mert utána más lesz a cím. Annyit válaszolt, hogy nem tudja,de szerinte igen. 4-5 nappal később meg is érkezett... a lakótársam nevére címezve. Tudta, hogy ő az, akivel együtt lakom, meséltem már róla, a nevét is tudta, mégsem volt képes még csak az én nevemre címezni sem... Aznap, mikor megérkezett az óra, le is tiltott Facebookon, pedig már rég nem voltunk ismerősök sem, és nem is írtam neki már hetek óta, nem is terveztem... Szerintetek mi történhetett? Miért csinálta ezt? És miért így? Sokszor mondogatta, hogy ő nem kapcsolatra született, 3 éve egyedül van, a leghosszabb kapcsolata is alig 2 évig tartott. Furcsállottam is, hiszen okos, vicces, intelligens, normális, jóképű férfi. Mi lehet a háttérben? Miért így kellett ezt intézni? Még ha összevesztünk volna, vagy valami... de nem. Mikor legutoljára beszélgettünk a randi után teljesen jófej, aranyos, vicces volt, olyan, mint előtte... aztán csak eltűnt. Annyi kérdésem van, válasz pedig egy sem. Nem értek semmit, nem tudok semmit, folyamatosan csak azt kérdezem magamtól, hogy miért... :(( Köszönöm előre is!


2014. aug. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Megvoltál neki, és már lépett tovább. Nem értem miért kapálózol. Észre kéne venned, hogy a történet eddig tartott.Ne alázd magad már, ennyi bőven elég volt szerintem számodra. Órából meg ezeregyet vehetsz.
2014. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nem tudok segíteni. Csak ő tudhatja mi történt. Valószinüleg külső hatások miatt. Nem hiszem hogy csak ugy bekattant volna magától. Valami történt. Nem te csináltad csak valami vele vagy körülötte.
2014. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, nem akartam megbántani a hölgyet
2014. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni, hogy miért viselkedett így, hiszen te nem ezt érdemelted volna. De ez már szerintem sosem fog kiderülni. Sajnálom, hogy így kihasznált. :/
2014. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen a természete.
2014. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Ez egy barom. :( Nagyon sajnálom.

Lehet nem tudja el kötelezni magát, vagy ki tudja... De nagyon szemét volt, és ne hagyd, hogy ilyen személy miatt menj tönkre vagy miatta szenvedj...

2014. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Ez világos, mint a nap: hazudik, mint a vízfolyás, egy nő egy kufirc, és kész. Valószínűleg nős, vagy tartós kapcsolata van, vagy naponta mást dug meg. Sorry, erre nem lehet mit mondani. Nem is értem, azonnal lefekszel vele, és még csodálkozol..nem ezt érdemelted, de beleélted valamibe magad, ami kizárólag távbeszélgetéseken alapult, valahol nem meglepő a dolog.

Tiltani meg azért tiltott, nehogy gondot okozz neki.

Szánalmas egy barom az ilyen, de látod, alig tett bármit, és a lába elé omlottál. Tapasztalatnak jó volt, rá se ránts, sok az ilyen pasi, egyik jön, másik megy.

2014. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Kurtz Bickle ***** válasza:
Volt egy kérdés nemrég a szociopátiáról. :-)
2014. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

ahogy tönkremegyek és elhagyom magam.


Ne is haragudj, de egy egy-éjszakás akció után, amin kapva kaptál, mert hogy simán felmentél első körben a pasi lakására, tudtad mi következik, egy ilyenbe te úgymond tönkre mész meg elhagyod magad, akkor neked szerintem alapból orvosra van szükséged felnőtt ember létedre.

2014. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Ajj, kihagytam, pedig mindenképp írni akartam:NEM FEKÜDTÜNK LE!
2014. aug. 19. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!