Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék véleményeket a helyzetemről habár elég érdekesen is hangozhat ez az egész! Szerintetek mit tegyek? (15/L)

Figyelt kérdés
Hali, hát ott kezdeném hogy amikor 12 éves voltam kiköltöztünk családostul külföldre. Én már az első pillanattól kezdve ellenkeztem! Utáltam ott lenni és folyamatosan ismerkedtem az interneten fiúkkal és lányokkal is eggyaránt (csak baráti célból), de még fiatalabb voltam és volt hogy iszonyatosan "beleszerettem" emberekbe... Mind ezt csak azért mert nem tudtam az új környezetbe beilleszkedni, amíg magyarországon éltem semmi probléma nem volt a barátkozással, csak itt! A lényeg az hogy sose találkoztam ezekkel a fiukkal... De nekem azelött volt már "barátom" és amolyan nyári szerelmek is (mert a nyarakat mindig otthon töltöttem és az egy rendes kapcsolatnak minősíthető volt...) de már megjött az eszem és ilyen téren már nem akarok úgy ismerkedni a neten hogy szerelmes is legyek... De nagyon magányos vagyok és még mindig nincsenek barátaim! Annyi lenne a kérdésem hogy nem abnormális-e ha a plüss nyulammal alszom ami egyépként iszonyat nagy és átölelem folyton, és hogy normális- e a mindennapi sírógörcs és pánikroham?? ...tudom ez nem nagyon tartozik ide, de szívesen bsazélgetnék emberekkel ha van kedvetek írjatok!(köszönöm hogy végig olvastátok! És mielött jönnek a barmok, ez mind igaz!!)
2014. szept. 7. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor a nutella kilója kb. 4 Euro de igazabol nem szoktam venni, ezert nem tudom! :/
2014. szept. 8. 20:31
 12/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj kicsi lány, majd pár év és én is megyek ki oda, ha minden jól megy, aztán lehet még talizunk is ;)
2014. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!