Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak-e olyanok, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e olyanok, akik a kifejezetten lógó, ráadásul nagy bimbóudvarral rendelkező női melleket kedvelik?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy vajon másokat érdekel-e is az ilyen, átlagos esztétikai mércével nem túl elismert, szerintem viszont hipernőies, lógó, lehetőleg minél hatalmasabb bimbóudvarral pompázó női mell, függetlenül attól, hogy nagy vagy kicsi. Kulturált válaszokat, plíz. Érintett lányok, nők véleménye, tapasztalata is érdekel!

2014. szept. 8. 09:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem mi számít extrém rondának?
2014. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Csatlakozom, engem is érdekel, hogy szerinted mi számít extrém rondának?
2014. szept. 8. 10:14
 13/25 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nem baj, ha lóg (bizonyos mértékig), csak minél nagyobb legyen. Mondjuk a túl nagy bimbóudvarok nem tetszenek.
2014. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
igen 6 cm feletti udvar átmérő már csodás:)
2014. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen mell forma és bimbó udvar arány. Különlegességénél fogva nagyon vonzó, de a tulajdonosai számára általában szégyenlő érzést ad. Olvasni erről jó pár posztot itt a GYIK-en. Akik viszont keressük ezt, Murphy alapján nagyon nagyon ritkán találkozunk az életben is vele... marad az álmodozás és a remény, hogy ilyen kebleket ad a jövőbeli barátnőnknek-párunknak a sors.
2014. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj ha lóg, az nem baj ha hatalmas, az nem baj ha óriási az udvara: az a baj, ha nincs kéznél!:)
2014. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond az ízléseddel.Nekem is a nagy,lógó,körte alakú mellű nők az eseteim.A nagy udvar nálam is előny!

Tegyél fel egy képet esetleg,hogy betudjuk azonosítani:)


43/F

2014. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

pl:?


[link]

2014. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen, kicsit puha, nagy, lógósabb mellet :p
2014. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész :)

43F

2014. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!