Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álbarátnővel lehet barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álbarátnővel lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a legtöbb lány felszínes és nagyon jellemző rájuk a birka szellem. Még sohasem volt kapcsolatom, és nehezen tudom elképzelni hogy bármelyik lány is belém szeressen, ők nem nyitnak felém, én meg nem merek nyitni feléjük, viszont egy álbarátnő elgondolkoztathatná őket, vajon mit lát bennem a csaj és hát a kíváncsiság nagy úr.

2014. szept. 8. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet álbarátnőt szerezni?
2014. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#2

Pénzért

2014. szept. 8. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Áá, azt is csak pénzért? Akkor már inkább prostihoz megy az ember, abból nekem is van hasznom... Élvezetem.
2014. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele kérdező, ha van nagyobb mennyiségű pénzed, akkor már olyanra költsd, amiből neked is jó lesz, ne csak a csajnak!
2014. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azért népszerűek a barátnős pasik, mert kíváncsiak a lányok, hogy mit lát benne. Ha ez már szóba kerül, az rég rossz, és nem szimpatikus nekik a pasi.

Azért népszerűek, mert kivirágoznak, megnő az önbizalmuk, stb. Ezt egy álbarátnőtől nem kapod meg szerintem, így én azt mondanám, hogy nem könnyebb.

2014. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én pl. úgy vagyok vele, hogy ha egy fiút a barátnőjével látok, akkor tutibizti, hogy nem kezdenék vele.

Még akkor sem, ha a srác bejönne.

Viszont voltam 1x álbarátnő, igaz más okból. Egyik fiúhaverom megcsalta a barátnője utána el is hagyta a másik srácért. Fiúhaverommal meg közölte, hogy egy nagy lúzer, ezért hagyta ott. Szegény srác maga alatt volt, akkor találtuk ki, hogy leszek az álbarátnője. Ezután mindig együtt mutatkoztunk a suliban, fb-on bejelöltük egymást, hogy kapcsolatban vagyunk én bújtam hozzá, mint egy igazi bnő. A lányt meg ette a kefe plusz persze megkaptam, hogy ribi vagyok, de csak kiröhögtük (amúgy is jobb nő vagyok nála). Tartott egy hónapig, de nagyon élveztük ezt. Azóta amúgy van barátnője, de nem miattam lett neki.

2014. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát velem volt olyan, h fészbukkon miután ki lett téve, h kapcsolatban lettem a csajommal, egy csaj akivel korábban csak egyszer taliztam rám írt és elkezdett nyomulni rám, elég pofátlanul, pedig nyílván látta, h kapcsolatban vagyok, sőt meg is említette
2014. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!