Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok írni cikis, izgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni cikis, izgató sztorikat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A hugom barátnője egyszer rámnyitott mikor tusoltam meg az álló farkam tövét borotváltam. 20/F
2014. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az irodalom tanárommal voltam úgy, hogy baromira bejött nekem, rengeteget beszélgettünk, leginkább filmekről, de elég sok minden más is szóba került, ami éppen eszünkbe jutott. Volt egy időszak amikor mondhatni szinte bukásra álltam a tantárgyból, és az egyik óra után zajlott le egy elég érdekes beszélgetés kettőnk között. Mindketten kávét ittunk, közben sétáltunk, és mikor senki nem volt a közelben, kijelentette, hogy elég rosszul állok a tantárgyból, mire én csak halkan helyeseltem. Aztán elkezdte kérdezgetni, hogy ő csinál-e valamit rosszul, mire mondtam, hogy nem, dehogy, csak én vagyok megcsúszva egy kicsit. (Közben egyre közelebb jött.) Erre azt mondta, hogy feltétlen szóljak neki, ha valamit rosszul csinál, és akkor változtat. (Közben megálltunk egy fal mellett és ott folytattuk a "könnyed csevejt". Elég halkan beszélt, ráadásul tényleg egy olyan részén voltunk a sulinak, ahol a fene sem járkál, szóval elég nehéz volt nem félreértelmeznem a helyzetet, főleg, hogy már majdnem rám mászott.) Mondtam neki, hogy ha bármi is lenne, akkor szólok neki. (Eltelt pár kínos másodperc.) Egészen közel hajolt az arcomhoz, mire teljesen elvörösödtem és halkan odasúgta, hogy ha bármikor segítségre van szükségem, szóljak neki és tart egy kis "korrepetálást". Totál zavarba jöttem, már azt hittem, mindjárt lesmárol, erre megszólalt a csöngő, és elnézést kérve elrohantam. Azon a napon már a tanárok sem tudtak mit kezdeni velem, és egy-két ember (szűk a baráti kör) faggatott egy ideig, hogy mi bajom van, mire vagy üres tekintettel, vagy valami fura motyogással válaszoltam, amit nem értettek, úgyhogy rá is hagyták. Esküszöm fontolóra vettem, hogy oda menjek pénteken a tanáromhoz, és közöljem vele, hogy nem értem az anyagot (épp a romantikát vettük), de végül nem tettem meg.

16/L

2014. szept. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!