Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a nők, ha megütnek valakit, szinte mindig tenyérrel és arcra ütnek?

Figyelt kérdés
Sok értelme nincs szerintem egy ilyen ütésnek, fizikai fájdalmat nem okoz, akkor már inkább nyugton kellene maradni.

2014. szept. 9. 10:11
1 2
 1/13 Jázi :) ***** válasza:
100%
Legutóbb szívlapáttal csaptam oda egyet! Így én kivétel vagyok :)
2014. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ütök meg senkit. De ha vészhelyzet lenne, biztosan nem játszanám el a csapkodós hisztis kis cicust.
2014. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ők csak a hirtelen haragjukat akarják levezetni nem elsődleges hogy mekkora fájdalmat okoznak
2014. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők alapvetően nem olyan agresszívak, mint a férfiak. Ha egy férfi ököllel üt meg egy nőt, annak van értelme, csak mert okoz fizikai fájdalmat? Ne legyél már ekkora barom.

Egyébként az is oka lehet, hogy a nőknek jellemzően hosszabb körmük van, azt ökölbe szorítani fájdalmas ám, le is törhet.

És azt ne felejtsd el, hogy ugyan lehet, ököllel nem ütünk, de simán kikaparjuk a szemedet, ha meg esetleg szárad a körömlak, még mindig fejbe tudunk lőni. Leszel szíves nem tiszteletlenkedni.

2014. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4. Nincs szó a kérdésben arról, hogy férfi ütne meg nőt. Hol olvastad ezt?
2014. szept. 9. 14:00
 6/13 memus94 ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lényeg, hogy fizikai fájdalmat okozzon, hanem hogy figyelmeztessen, hogy átlépték egy határt amit nem kellett volna
2014. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem már a mai lányok, nők sokkal agresszívebbek mint sok fiú férfi
2014. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kálmix ***** válasza:
Véleményem szerint elég hatásos egy jó nagy csattanós, tenyérnyi pírt maga után hagyó, istenes pofon is. És így legalább nem kell szétverni az öklüket. Teljesen logikus lépés. Senkinek sem tetszenek a boxtól dagadt öklű csajok. Persze tisztelet ilyenkor is a kivételeknek!
2014. szept. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, az tény, hogy egy jó nagy pofon kellemetlen tud lenni, különösen, ha látható nyoma is marad egy ideig.
2014. szept. 10. 11:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még nem ütöttem meg pasit, általában ha valami olyat tesznek, inkább rákiabálok, vagy otthagyom. Viszont egyetlen egyszer előfordult, hogy egy srác annyira felidegesített, hogy teljesen kiakadtam és hirtelen középsőn rúgtam.
2014. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!