Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudna ebben? Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudna ebben? Nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
Szex közben általában leizzadok, és szerintem ilyen nincs éppen rózsaillatom. Megkérdeztem erről a barátomat, de ő azt mondta hogy eddig még nem érezte. Az eddigi kapcsolataimban se volt ez téma. Szerintetek a barátom igazat mondott vagy csak nem akart megbántani? Vannak esetleg hasonló tapasztalataitok?
2014. szept. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem még ha érzi is, de nem hiszem, akkor sem azzal van éppen elfoglalva, hanem azzal hogy minél jobban megizzadj :) ne aggódj ilyenek miatt
2014. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mitől izzadsz le ennyire szex közben?

Szerintem nem normális, maximum nyáron 25-30-40 fokban...Ne a takaró alatt csináljátok.Előtte alaposan tusolj le,ha kell váltóvizes zuhannyal(hideg-meleg-langyos) és alaposan dezodoráld be magad :)

2014. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kálmix ***** válasza:

Hát ez elképesztő kérdés... Neki se látnék többet ha nem sikerülni egy kicsit megizzasztani a lányokat :)

Amúgy meg ki szokott szex utána teljes megkönnyebbülés pillanatában még szaglászni? Nem az következik, hanem a jólmegérdemelt pihenés egy izzasztó-menet után :D

2014. szept. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!