Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ lányok, akár fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok, akár fiúk nem tragikus, ha állandóan ez történik velem, ha ismerkedésre gondolok?

Figyelt kérdés

Hiába sikerült majdnem tökéletes alakot elérni, hiába öltözködöm szexin, hiába mozdulok ki a barátnőmmel, hiába vagyok értelmes és szép vonásaim is hiába vannak, valahogy sosem vesznek észre a pasik, mindig a barátnőmre hajtanak. S erre szerintem nem az a megoldás, hogy nem a barátnőmmel megyek pl. bulizni, szeretném ha valaki magam miatt jönne oda hozzám és kezdeményezne. Valaki járt hasonló cipőben, esetleg van valami tanácsa, mert borzasztó ez az érzés ilyen korban.

L



2014. szept. 9. 20:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
tessék itt egy : rakj ki képet magatokról,meg mondjuk melyik lenne nyerő egyéjszakásban.
2014. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
valószínűleg csak a jóképű,izmos,gazdag pasikat keresed
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem izmos pasi, s nem tűnök elérhetetlennek, de az is igaz, hogy buikban nem táncolok eszeveszetten, ilyen szempontból kicsit visszafogottabb vagyok.
2014. szept. 9. 20:32
 15/40 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy, és holnap délelőtt 10 óra magasságában találkoznál velem, állok Elébed egy sétára a Népligetben.
2014. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Szep lanyok kozott sokkal tobb a szingli. Mostmar tudom is, hogy miert...
2014. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16-os miert
2014. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Mert egy beképzelt, egoista liba vagy, aki még a "barátnőjét" is vetélytársnak tekinti, azért.
2014. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

6-os voltam aki rakerdezett a miertre, es en a baratnoimet nem tartom vetelytarsnak.

En meg azt hittem, hogy a fiuk nem mernek ismerkedni egy helyesebb lannyal, most megleptel a valaszoddal, de koszi, akkor biztos az vagyok.

2014. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Sose szerettem a nagyon szép lányokat. Mindig ürességet találtam bennük. Néhány fogyatékos ambíció, szabadidőben önimádat, megfelelési kényszer, zéró kreativitás, humor terén teljes tanácstalanság. Többé-kevésbé persze. Aztán szóba elegyedsz például egy vadóc punk csajjal, és szétolt meg minden, mégis valahogy evidens, hogy sose fogtok tudni haragudni egymásra.
2014. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!