Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ lányok, akár fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok, akár fiúk nem tragikus, ha állandóan ez történik velem, ha ismerkedésre gondolok?

Figyelt kérdés

Hiába sikerült majdnem tökéletes alakot elérni, hiába öltözködöm szexin, hiába mozdulok ki a barátnőmmel, hiába vagyok értelmes és szép vonásaim is hiába vannak, valahogy sosem vesznek észre a pasik, mindig a barátnőmre hajtanak. S erre szerintem nem az a megoldás, hogy nem a barátnőmmel megyek pl. bulizni, szeretném ha valaki magam miatt jönne oda hozzám és kezdeményezne. Valaki járt hasonló cipőben, esetleg van valami tanácsa, mert borzasztó ez az érzés ilyen korban.

L



2014. szept. 9. 20:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
16%

mi a baj velem? azt hiszed ismerkedni is így szoktam ? nem lehetsz egy agyoniskolázott :) Kedves vagyok amikor kell.


de a kedvesség az hiánycikk nem szabad osztogatni vadidegen senkinek,csak aki rászolgál.

2014. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

# 29

Te is altalanositasz, mert feltetelezed, hogy attol, hogy te mas vagy, a tobbi szep lany is hasonlo. Most mar latom, hogy te nem vagy buta es mas vagy mint a tobbiek, az 1% kivetel. Tudom milyen nehez az 1%nak lenni es ha elitelnek azert ami nem is vagy, ezert elnezest kerek toled. De meg kell ertened, hogy nagyreszetekre ez nem igaz. Amugy meg mindig neked van elonyod, mert tobb az ertelmes srac mint lany, tehat jobb eselyeid vannak. Na de ez hosszu tema...

2014. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Na ebből jó kis vita alakult ki.

Csak egy ellenpélda, nekem most például egy kb 170-175 cm magas mackós pasi jön be, aki nagyon közvetlen és jófej, csak sajnos foglalt.

2014. szept. 10. 00:02
 34/40 anonim ***** válasza:
Igazabol jo is volt ez a kis vita, mert legalabb kiderult, hogy vannak meg normalis emberek es van remeny, csak meg kell talalni az ekszert a sok kavics kozott.
2014. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

kerdezo- azert ismerd ki eloszor a kedves fiut, mert gondold el ha belefutsz egy ilyen 31-esbe, o is kedves, lehet meg maci jelmeze is van..mar annyira hulye, hogy aranyos...erolkodik nagyon. Ne add fel 31-es biztos talalsz baratnot.

viccet felreteve, azt akartad kifejezni, hogy egy kedvesebb de kinezetre nem kifogastalan pasi is bejonne neked, de mivel irtad hogy van baratnoje, ezert inkabb hagyd. Jarj el szorakozni, ismerkedj es majd talalsz megfelelo tarsat, meg lehet idovel szabad lesz az a pasi is aki bejonne neked.

2014. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Hát sosem kezdenék ki senki pasijával.
2014. szept. 10. 00:15
 37/40 anonim ***** válasza:
6%

én találok magamnak nőt és nem olyat mint te 60% kis nyálas pina...az én exem karóba húzta volna a te barbi baba fejedet,remélem ezt teszi majd valaki veled :))


szánalmas a védekezése...remélem megerőszakolja valami állat :) vesztes :D

2014. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Apollyon fiam nem vetted be az esti gyogyszeredet. most mar vedd be szepen es jo ejszakat!
2014. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Kálmix ***** válasza:

Nos nem olvastam el minden előzményt, de arra gondolok, hogy neked abból fakadhat a problémád, hogy vagy nem jártok túl sok szórakozóhelyre csak max 1-2 törzshelyre, (ahol már ismerik alaposan a barátnőid) vagy a barátnőd igazi kis fehérmájúnak tűnik már ránézésre is.

Ez esetben ha te szeretnél elmenni helyette, az aktuális prédával, kénytelen leszel bedobni minden ribis mozdulatot... Vagy figyeld meg a barátnőd mit csinál.

Legfőbb javaslatom, hogy járjatok változatosabb helyekre, ahol beszélgetni is lehet, nem csak rázni.

2014. szept. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg az a megoldás. 2 srácból te is a jobban kinézőt választod ki egymás után többször is. Elég egyértelmű. Járj náladnál kevésbé vonzó lányokkal ide-oda, aztán lesz siker :D
2014. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!