Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ lányok, akár fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok, akár fiúk nem tragikus, ha állandóan ez történik velem, ha ismerkedésre gondolok?

Figyelt kérdés

Hiába sikerült majdnem tökéletes alakot elérni, hiába öltözködöm szexin, hiába mozdulok ki a barátnőmmel, hiába vagyok értelmes és szép vonásaim is hiába vannak, valahogy sosem vesznek észre a pasik, mindig a barátnőmre hajtanak. S erre szerintem nem az a megoldás, hogy nem a barátnőmmel megyek pl. bulizni, szeretném ha valaki magam miatt jönne oda hozzám és kezdeményezne. Valaki járt hasonló cipőben, esetleg van valami tanácsa, mert borzasztó ez az érzés ilyen korban.

L



2014. szept. 9. 20:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
49%
20-as egyre jobb, akkor egoista, onimado,uresfeju, humortalan stb. egy szep lany. Mostmar nem is csodalkozom semmin. Akkor jol erzem magam a baratnoimmel es mostmar kezdem erteni miert nem akar velem senki megismerkedni.
2014. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

# 16 vagyok

Bocsi 60%os de a 20asnak igaza van. A kerdesedre a valaszt megkaptad. Azert sok a szingli szep csaj kozottetek, mert rajottunk (az ertelmesebbjeink), hogy ti a kulsotok miatt orbitalisan el vagytok szallva magatoktol, de valojaban semmi ertekes nincs bennetek (a kulsotokon kivul, amit amugyis csak dugasra tudnank hasznalni). Ezert vagytok szinglik, mert a fiuk nem akarjak az amugyis magas egotokat novelni. Sajnalom ha ezzel megbantottalak. :(

2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ja es azt kifelejtettem, hogy az igenyeitek termeszetesen a csillagos egekben jarnak... de ez mar csak a raadas.
2014. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
45%

22-23 koszonom, meg valaki, esetleg tud meg valaki bantobb dolgokat felsorolni.

Sajnalom, hogy ennyi csalodas erhetett benneteket, hogy csak kulso alapjan ennyi rosszat ossze tudtok hordani, pedig mindig azt hangoztatjatok ne itelkezzen senki a kulso alapjan, csakha megismert valakit.

En idaig mindenkinek probaltam segiteni,ekkora ellenszenvet nem is gondoltam, hogy letezik emberekben,de ugy nez ki nemcsak csunyak vagytok hanem gonoszak is.

2014. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
16%
én tosznám a csepp piszkos szádat,annyit talán megérsz ha ez segít :) mindenki gonosz erre fele,ne vedd magadra...
2014. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
45%

Fiuk olvassatok mar vissza miket irtatok, utolso is, undorito...

de ugy nez ki mindenki hozza a formajat.

Mostmar azt is ertem, hogy egy intelligensebb lany, aki jol nez ki, miert nem talal konnyen megfelelo tarsat, mert inkabb nem jar senkivel mint ilyen bunkokkal lealljon. Es ne sirankozzatok, hogy azert mert nem neztek ki jol, meg nem vagytok izmosak, hanem azert mert ilyen uresfejuek vagytok. Hala egnek hogy egyikkel se hozott ossze a sors kozuletek.

2014. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

# 24

Ezt megszivtad, mert egyaltalan nem vagyok csunya es mellesleg gonosz sem. Csak tudod az van, hogy mindenkit nem lehet megismerni es ezert altalanositunk, igy mukodik az emberi agy (ennek koszonhetjuk azt is, hogy nem a vadonban elunk hanem fejlett civilizacioban). En eddig meg nem talalkoztam olyan lannyal aki szep es rendes is volt egyben. Ha meg veletlenul hallottam is nehanyrol arra is 5 srac hajtott es az ev 365 napjaban valaki dongette. Egyszoval lehet, hogy te megis kulonlegesnek tartod magad, az esely erre nagyon csekely persze nem 0%, de elegge valoszinutlen. Most jobb valamivel? :D

2014. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
48%

le sem köpnélek 60% hova gondolod magad ?:D

itt nem mindenki szűz meg gyökér mint nálatok otthon.

Jól esett viccelődni veled,unalmas most az este :) meg jót nevettem másokon is,örülnél te h a szádba adnám,beképzelt retek.

2014. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
27- nem jobb, mert feltetelezted hogy belso ertekeink, tudasunk nincs. De kulonosebben nem erdekel az egesz, csak kivancsi voltam hogy gondolkoznak a fiuk es szepen meg is irtatok. Ha most en is ugy gondolkoznek mint pl. Te akkor altalanositok es kijelenthetnem hogy 0 % eselyetek sincs hogy osszejojjetek egy normalis novel, maradnak nektek a dilis csajok, sok sikert hozzajuk, vagy meg az sem.
2014. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Fiuk mit szoltok 28-as baratotok megnyilvanulasahoz, es akkor mi ne altalanositsunk, tenyleg nem allhat le egy lany akarkivel.

Kerdezo, remelem olvastad a fiukat, ez a felhozatal fiukbol a tragikus.

2014. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!