Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyabol a lanyoknak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyabol a lanyoknak mennyi ido kel hogy orgazmusok legyen? Es hogyan lehet el erni pontosabban?

Figyelt kérdés
Van problemam azzal hogy nemtudom hogy mikor van orgazmusa a baratnomnek , es meg azzal is hogy hamar el elvezem . segitenne valaki ?
2014. szept. 9. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress más lányt, vagy mond meg neki mutassa ki ha orgazmusa van.....egyáltalán van e...Kérdezd meg. Ha hamar elmész lehet ez egy állandó probléma de szexelj sokat, verd ki elötte mit tudom én...csináld lassan , álljatok meg..addig nyalj meg ilyenek.
2014. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix ***** válasza:

Hát átfogó, egyértelmű választ az összes lány orgazmusára, talán csak egy orvos tudna mondani. Én a 25 évemmel még nem tapasztaltam ki, mi az az egyértelmű módszer amitől minden csaj azonnal elalél. Persze vannak olyan húzásaim ami nagyon jól esik nekik, de az orgazmus akkor sem 100%.

Az az igazság, hogy mindenki egy kicsit más. Kísérletezni kell. Ki ezt szereti, ki azt. Rá kell jönnöd, hogy az adott partnerednek mi a jó. Jártam már úgy, hogy egy bevált mozdulat egy másik lánnyal nagyon rossz ötlet volt, pedig előtte zsinórban hárman imádták... Akár meg is kérdezheted, hogy mit szeret vagy hogy hogyan csináljátok.

Aztán persze olyan esetem is volt, mikor tényleg nekem kellett rájönnöm a "megoldásra". Az egyik barátnőmmel pár éve csak olykor jött össze az orgazmus, jó félóra állandó ütemre, egy pózban, márha kibírtam! Aztán rávettem, hogy kipróbáljunk egy másik pózt, amit ő még soha sem csinált és hogyhogynem kiderült, hogy nála ez a tuti módszer. 5-6 perc ütemes mozgás után teljesen vége volt! Remegett, sikított meg minden :D

Persze mindehhez jár az előjáték is. Ha kiakarsz elégíteni egy nőt, érdemes bevetni mindent.

Ja és az előttem írtak nagyon fontosak lehetnek! Aktus előtt pár órával könnyíts magadon, hogy ne legyen akkora a nyomás rajtad.

2014. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!