Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén mi a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén mi a jobb?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nem tart igényt a társaságotokra valami oknál fogva, ami igazából bántó lenne nektek, akkor mi a jobb, ha szimplán többé nem ír nektek (mivel nem akar megbántani azzal, hogy elmondja a szörnyű igazságot), vagy pedig ha őszintén elmondja, hogy mi a baja veletek (ami jó eséllyel elég bántó, és tovább csökkenti az amúgy is megcsappant önbizalmatokat)?
2014. szept. 10. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2.
2014. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De most az őszintén tényleg őszintét kell érteni, pl azt mondaná, hogy "mert írtó ronda vagy" biztos, hogy ez jobb lenne, mintha csak szimplán ignorálna?
2014. szept. 10. 09:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az oszinteseg mindig jobb.
2014. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De miért? Mármint értem, jobb tudni, hogy mi a konkrét baja, de erre sztem abból is rá lehet jönni, ha szimplán kerülne téged utána.
2014. szept. 10. 09:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Azert az "irtó rondat" finomabban is ki lehet fejezni.
2014. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2. Jobb kerek perec tudni mint agyalni.
2014. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó igen, erre a finomkodásra van a "nem vagy az esetem", de szerintem ez olyan semmilyen válasz.. mármint ebből nem derül ki, hogy mi a konkrét probléma. És sokszor az igazság valóban bántó tud lenni, és attól, hogy valaki ezt szépítve adja elő, még ez lesz a valóság.
2014. szept. 10. 09:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt is meg kell mondani, hogy miért ronda. Plasztikai sebész még segíthet rajta.
2014. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem,ez már tahósag és megalazó.


Te zokszó nélkul elfogadnad ha a szeretett pasi hozzadvagna hogy k**va ronda vagy és hozzad se akar erni?


Megmondod neki hogy nem tudsz rá ÚGY nézni és kész.

2014. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!