Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak békén? Miért kell mindig megalázni?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim sosem hagynak békén. Mindig cseszegetnek mindenért. Ma amikor 3 osztály kint volt a folyosón megdobáltak szeméttel és leköptek. Nagyon megalázó volt (az a lány is látta, aki tetszik). Miért nem hagynak békén? Mièrt aláznak meg mindíg sok ember előtt?



Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


14/f vagyok.


2014. szept. 10. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már a gyerekek is mekkora mocskok, akkor mit várunk a felnőttől. Nem vagyok egy agresszív ember, de az ilyeneket hajon fogva húznám végig a betonon és epilátorral mennék végig a fejükön!

Tanulj valamilyen küzdősportot és szólj tanárnak, vagy igazgatónak, hogy mit tesznek veled. Igen, utóbbi miatt lehet még inkább le fognak nézni, de azért hogy veszi bárki is a bátorságot, hogy ilyet tegyen a másikkal?

Egyébként is könnyebb csapatban támadni az egyet.

Gyökerek

2014. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

attól függ,milyen figurák? kemények? ha cigányok akkor azért gáz a helyzeted egyedüli gyerekként.:D ezen a terep ruha meg még rontana is...nem tudom az miféle segítség egyébként,ha fehérek akkor nincs gond.



kés meg annak való aki használja.Láttad volna a mi sulinkat hojojj :D az szép hely volt.

2014. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem cigányok. Elég véznák meg minden. Simán meg tudnám verni őket, de félek a következményektől, mert nem vagyok egy "kiskedvenc".
2014. szept. 10. 19:20
 14/23 anonim ***** válasza:

akkor meg,bzd szájba,ezek ha vért látnak megijednek.

Vagy suli után megvereted az egyiket egy nagyobb sráccal.Vagy elég ha fenyíti.

2014. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne félj a következményektől, mutasd meg nekik, hogy téged nem bánthatnak büntetlenül. Ha be is csúszik 1-2 intő az sem vészes, sokkal rosszabb, ha ezt még évekig hagyod, hogy fojtassák, mert a későbbi életedre is negatív kihatással lehet. Úgyhogy állj ki magadért, ha kell erőszakkal.
2014. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Sajnos ezt át kell vészelned.Valószínűleg vézna,gyenge és emiatt félénk,visszahúzódó,csendes gyerek vagy,rendes,normális,ők azzal akarnak önbizalmat szerezni,bizonyítani másoknak és maguknak,hogy többen bántanak egy gyenge gyereket,szánalmas és undorító.

Tudom milyen,én elég züllött általános suliba jártam,mindig csúfoltak,gúnyoltak,bántalmaztak,féltem suliba menni,na nem az osztálytársaim voltak ilyenek,velük jó haverok voltunk,hanem a mocskos k*csög cigányok!Amikor megláttak rögtön körbevettek és csúfolódtak,várták,hogy visszaszólok-e vagy visszaütök,persze én egyedül voltam,ők minimum 3as és erősebbek..kis vézna 40 kilós srác voltam és magas ráadásul.

Féltem,hogy nagyon megvernek ha csinálok valamit vagy szólok valakinek és még jobban rám szállnak,hívják a rokonokat.

Ezért utálom a cigányokat,akit nem tettek lelki roncs felnőtté,annak fogalma sincs milyenek.Persze lehet mondani,hogy állj ki magadért,szólj vissza,verd meg őket,ez nem így működik,egy 14 éves gyenge,fejletlen,vézna srác semmit nem tud kezdeni többségben lévő,erősebb srácokkal,csak rosszabb helyzetet teremthet magának,esetleg komoly sérüléseket szerezhet ha nagyon elverik vagy megszúrják,meg ne próbáld ha cigányokról van szó,de még magyaroknál is necces.

Ha utolsó éved általános suliban,húzd ki valahogy,viszont ha gimis vagy,azonnal el onnan!

Én jól tanultam és olyan gimibe jártam,ahová csak 4-5ös tanulókat vettek fel,továbbra is cikiztek néhányan,de több volt a normális arc,egy idő után nyugalmas lett a helyzet.


Kár,hogy nem tudják mennyire tönkretesznek ezzel egy embert.Én már 20 éves vagyok,de soha nem fogok tudni lélekben túllépni a gyerekkori traumákon,sosem leszek férfi,csak egy gyáva,beszari,tesze-tosza,önbizalomhiányos alak,akibe beleidegződött évek megaláztatása és bántalmazása,sajnos miattuk nem élhetek soha teljes életet,nem tudom elengedi magam és bulizni,nem tudok férfiként viselkedni,hogy legyen barátnőm,mert mindig eszembe jut,hogy 12 évig egy eltaposott,elnyomott lúzer voltam.

Mondhatjátok,hogy változzon,jobb lesz,de fel nem fogjátok mivel jár az,ha valakit naponta tömegesen kinevetnek,kicsúfolnak,az emberi önértékelés teljes elvesztésével.

És hány meg hány emberrel teszik ezt...

Bárcsak megölte volna Hitler mindet.

2014. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*folytassák, elnézést
2014. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen.


Ha sulin kívül intézem el akkor azért is kaphatok intőt?

2014. szept. 10. 19:28
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Nem, csak ha a suliban. De mondom nem gond, sokkal rosszabb amit művelnek veled, mint egy intő.
2014. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok annyira vézna. Szoktam kondiba is járni meg futni.


Nem attól félek hogy megvernek, hanem a következményektől. Ha hívok pár havert akkor Ők biztos besegítenének.

2014. szept. 10. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!