Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg leszbikus vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leszbikus vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt szeretném "kideríteni",hogy leszbikus vagyok-e.

Már 2 éve ezen jár az eszem..Az egész ott kezdődött ,hogy csókolóztam az egyik barátnőmmel..Volt egy-két pasim de semmit nem éreztem irántuk (még csókolózni se csókolóztunk ,csak jött hogy járunk? járjunk és ennyi) ..A lányokat mindig is jobban szemügyre vettem mint a fiukat..Pár hónapja elkezdtem nézni egy leszbikus sorozatot és nagyon tetszik..Youtube-on is sok olyan videót nézek ami leszbikus témájú és néha elképzelem ,hogy milyen jó lenne ha lenne barátnőm

Anyám és unokatesóm is azzal piszkál ,hogy "tudom ,hogy leszbikus vagy"..közbe semmit nem mondtam nekik a csókról..ha esetleg bebizonyosodna nem hinném ,hogy jól viselnék az itthoniak..hallottam már olyat itthon ,hogy "ha megtudom akkor addig ismertelek" meg ,hogy "ki leszel tagadva" meg ilyenek..

Szerintetek a leírtak alapján tényleg leszbikus vagyok?

15/l lassan 16 (tudom ilyenkor jönnek az olyan kommentek ,hogy még fiatal vagy ,kinövöd blabla)


2014. szept. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1-a pasik ha nem érdekelnek akkor igen,ha érdekelnek akkor biszex,de egyenlőre tényleg hagyd a skatulyákat

2-melyik sorozatot? :D

2014. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem érzem azt ,hogy érdekelnének a fiuk

L word :3

2014. szept. 10. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ilyen korban bármilyen sorozatba bele tud bolondulni az ember. Ja Hannibált néznél, akkor előbb-utóbb felfedeznéd, hogy pszichopata vagy, ha meg Inuyashát, akkor egy korcs félszellem.


Ha leszbikus lennél, akkor tudnál róla, nem csak megnéznéd a lányokat, hanem beléjük is szeretnél, és nem a gondoskodás- és szeretetvágy, vagy a kamaszkori rajongás miatt.


A rokonok viszont nem értem, minek pattognak. Ezzel a "hecceléssel" csak még inkább belehajszolnak a bizonytalan nemi identitásodon való gondolkodásba, szóval hülyén viselkednek, ellened és saját maguk ellen is beszélnek.

2014. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért vállal valaki gyereket, ha nem tudja szeretettel fogadni, ezt árulja el valaki nekem.

Am adj időt magadnak hogy megismerd a szexualitásodat, elég fiatal vagy még. Másrészt a barátnő az barátnő, nem egy idegen csaj, hozzá vegyes érzelmek fűzhetnek téged, gondolom a csók lelkileg is jól esett, ennyi. Egyenlőre én semmit nem vennék biztosra, de nem is verném nagy dobra a dolgot, csak az érzéseimre figyelnék, ami az adott lányhoz fűz. Tudni fogod, mikor akarsz egy lánnyal ágyba bújni, stb. Remélem érted mit hablatyolok itten.

2014. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!