Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női nőgyógyász vagy inkább férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női nőgyógyász vagy inkább férfi?

Figyelt kérdés
Te melyikhez jártok? Vagy melyiket ajánljátok inkább?
2010. jan. 18. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
férfi
2010. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

40-50 körüli férfi

valahogy megbizhatobbnak tünnek

2010. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
utolsoval értek egyet:) az én dokim nagyon cukker :D
2010. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy női.. egy idegen férfi nekem ne nyúlkáljon. :D
2010. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
nekem tökmindegy. az enyém férfi.
2010. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
ha doki, ha arra figyel ami a mukája, ne nyúljon fel egy idegen férfi... iszonyat undorító.. fújfújfúj! nem vagyok éretlen, 25 éves vagyok. egyértelműen fiatal nő!
2010. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

az enyém is pasi.

és bár még csak 16 vagyok, és valamilyen szinten irtózom tőle, de túlélem azt a néhány percet. és a vizsgálat nagy részében úgyis csak írogat meg beszél az orvos. szóval szerintem végülis teljesen mindegy. amikor ottvagy (főleg mikor először) akkor nem azon fogsz gondolkodni, hogy milyen gáz, hogy pasi az orvosod.;)

2010. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Én vidéke lakom, és ott női orvoshoz járok, mert az elején nem mertem idegen férfi előtt "beterpeszteni"...de aztán Pesten férfinál voltam, és sokkal jobb tapasztalatokkal távoztam. A férfi orvosok nagy része azért lesz nőgyógyász, mert nagyon tiszteli a nőket, és baromi óvatos a vizsgálatnál. Nagyon kedves volt, mindent megkérdezett, bár én így is zavarban voltam, mert nagyon jóképű dokit fogtam ki:)
2010. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Énmeg pont ugyvagyok vele,hogy ha már valakinek belém kell nyulnia az még véletlenül se nő legyen.Mondjuk én alapvetően nem szégyenlősködöm orvosok előtt,de én nem mentem soha és nem is fogok nőhöz menni.
2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyértelműen férfi!

Sokal jobban szeretik a nőket - ezért aztán kedvesek és óvatosak (néhány kivétel van: ott futni kell, de gyorsan).

A nők jó része a másik nőt tudat alatt is utálja, ezért egy kicsit megkínozza, ha lehet - de mindenesetre jobban elítéli akár betegség, akár abortusz vagy bármi más esetén.

Itt is tisztelet a kivételnek: néhány jó női nőgyógyász is akad. De kevés.

2010. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!