Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mennyire tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mennyire tetszik az ilyen borszin?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



#bor #bőrszín #makulatlan
2014. szept. 11. 19:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet csak en vagyok izlesficamos,de szerinteintem gyonyoru
2014. szept. 11. 19:22
 12/17 anonim válasza:
Tetszik
2014. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ez jó,de gondolom akiről szó van,szeplős és pattanásos mellé
2014. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen, bár annyira nem fal fehér. Inkább mint az elsőnek.
2014. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű tud lenni a tejfehér bőr is, semmit sem fog levonni, ha az összhatás amúgy tetszik. Eleve nem kell mindenkinek napon vagy szoláriumban süttetnie magát, egy világosabb nyakba is ugyanolyan finom lesz csókot lehelni, nem ezen múlik. :-)


Ráadásul nagyon taszító tud lenni, mikor már egy huszonéves lánynak is elhasznált, az állandó barnítástól egészen elöregített bőre van, ennyit nem ér meg a sötétebb szín.


26/F

2014. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem általában nem tetszenek ezek a porcelán babák, de vagy két hete láttam egy nőt, akire ilyen bőrrel mondtam azt, hogy gyönyörű.
2014. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszik.
2014. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!