Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! A barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A barátság extrákkal kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást, de csak most kezdtünk el többet beszélgetni, és kialakult ez a kapcsolat. Párszor átmentem hozzá és nagyon jó volt, viszont nem tudjuk, hogy hol kellene meghúzni a határt a barátság és a többi része között... Együtt is aludtunk, filmeztünk, és ha beszélünk állandóan feljön a szex téma, és alig várjuk, hogy "lássuk" egymást. Viszont én félek, hogy ez a barátság kárára fog menni :/ Ötletek? Van hasonló tapasztalatotok?

20L



2014. szept. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tudjátok kezelni, akkor működik. Nekem sikerült.
2014. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem indig több lett belőle.
2014. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, 2 pasival is.

20/L én is.

2014. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csabika1971 ***** válasza:

Barátság extrákkal jellemzően csak ideig óráig működik. Mert valamelyik fél idővel úgy is többet akar. És onnan már csak a szerencsén múlik, hogy a barátság legalább megmarad-e.

Azt csak te tudod mennyire fontos a másik neked barátként, mert azt már most tudatosítsd magadban, hogy ha elmélyítitek a dolgot extrákkal lehet elveszíted.

Mert ha barátként túl fontos, akkor lehet jobb ha nem.

De ezt kettőtöknek kell eldönteni.

Csak az egyik fél már valószínű most többet lát ebben mint a másik. Aki ha viszont tényleg ennél nem akar többet akkor koppanni fog. Ezt is vedd számításba.

2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elején ment, aztán a barátság több lett és így vége is lett. 21/F
2014. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!