Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok lányt rá tudok beszélni dolgokra, de akit szeretek, már nem?

Figyelt kérdés
Szóval, igen könnyen elcsábítok majdnem minden lányt, tudom kezelni őket, tudom őket rávenni dolgokra, belém is szeretnek néhányan, de őket én általában csak kihasználom, legjobb esetben is kedvelem. Szóval megvan a kontroll felettük, minden okés. De ha egyet is megszeretek, a kontroll valahogy elvész, és nem tudom kezelni őket úgy, mint azelőtt, és emiatt "elhagynak, irritálóvá válok" a számukra... És így ez a legrosszabb, ami megtörténhet. Mert amikor még nem szerettem őket, csak bejöttek, rávettem mindenre, nem értékeltem, amikor már megszeretem, de nem tehetem velük azt, akkor viszont nagyon értékelném, de nem kapom meg.. Más is így van ezzel?
2010. jan. 19. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Isten nem ver bottal
2010. jan. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy ez így is marad, mert egy normális lány sosem járna olyan emberrel aki úgy beszél róla mintha egy pit bullról vagy kocsiról lenne szó! "kezelni", "kontrollálni"... Szánalmas...

Más nincs így ezzel mert képes más embereket érdek nélkül is megbecsülni.

2010. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
01:42 ezt szépen mondtad :)
2010. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos egy nagyon romantikus fiú vagy! Remélem még találkozunk az életben, és jól megdöngetsz :) Puxxa!

Cintija

2010. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt kapsz, amit megérdemelsz, nyilvánvalóan híred is van, és a normális, szerethető lányok az ilyet elkerülik. Szerintem ez elég logikus. Fáj-fáj, de vagy megeddzőtsz, és sok pasihoz hasonlóan gyermeteg lelkű, normális érzésekre képtelen dugógép leszel, akinek bár esélye nincs az igazi boldogságra, de elégedett az életével, és ez is valami. Vagy megváltozol, megbecsülöd a Nőket, és eggy idő után talán nem hagynak el akiket szeretsz. Én az utobbit választottam, immár 3 éve élek a legcsodásabb Nővel a világon, és pont mert én is iylen voltam, nagyon nehezen bízott meg benned, és a legnagyobb ajándék az élettől, hogy ezt kiérdemeltem. Tudom, miről beszélek.
2010. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez egy ördögi kör!!! Mert átkozottul vágyom a szeretetre, lányra, de miután egy csalódás ér, így tudom tompítani a fájdalmam, hogy flörtölgetek, ráveszek erre-arra lányokat, aztán beleszeretek valamelyikbe, és megint kezdődik előröl... Most már szenvedek egy lány miatt fél éve, direkt nem próbáltam mást csábítgatni, visszafogom magam, de így meg idegileg tönkremegyek.
2010. jan. 19. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a "javulás utjára" léptél. Ez csak akkor ördögi kör, ha hagyod, hogy az elgyen. Bizony lehet, hogy nem jössz be a csajnak, nem szeret, ennyi, ezt el kell fogadni. De hidd el jobban jársz, hogyha "visszafogod" magad, egy idő után nem az lesz természetes, hogy nem szeretsz lányoakt és ugy veszed rá öket dolgokra, menni fog az azokkal is, akiket szeretsz =)
2010. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna az van, ha most ez a lány tovább csinálja, megint kezdem előröl...
2010. jan. 19. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor így jártál, majd rájössz =)
2010. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!